Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:17
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kiedyś można było obstawiać wyniki Miesięcznych Turniejów przy pomocy Xunlai Tournament House?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Uo Matko!

misc

13.12.2007

GuildWars.com


Net to źli ludzie - najpierw się lenią, a potem nagle zawalają newsami. ;) No dobra, wczoraj się nie udało, więc czas zebrać to do kupy teraz.

Była aktualizacja! Tym razem ANet poszło jeszcze dalej niż przy wprowadzaniu eventu z GWEN. Teraz zniesiono bowiem konieczność podnoszenia poziomów i dodano do gry kody (np. /godmode, /unlock_BMP czy /gimmetheammo_StormBow_max_req8_15^50_20/20_+30). To taki, rzecz jasna, mały żarcik z Płomyczków (ang. flames). A tłumaczonko - w komentarzykach.

GotW i SotG. Naprawdę nie mam pojęcia, jak tu oryginalnie opisać najnowsze wydania tych telenowel, i to tak by się jakieś Piotrki Majstery nie zbuntowały... No cóż, w każdym razie - w GotW-ie dostajemy europejskie (Turcja to jeszcze Europa, nie?) Pirates Of The Searing [YoHo]. Chłopaczki ganiają z Paragonami po całej Elonie i czyszczą co tydzień FoWa, a poza tym są normalni. Z kolei w SotG-u poczytać możemy o RAWR Cupie, inicjatywie własnej jednej z bardziej znanych gildii.

Kojarzycie Commodore 64? No to przestańcie, i zacznijcie kojarzyć inaczej, z Guild Wars. Pod tym linkiem możecie zapoznać się z ofertą Commodore Gaming i sprawić sobie prezent na święta, kupując za 1499 euro "tematyczny" komputer, albo za 380 euro - samo "pudło".

O tapecie (tapetach) Zhai już napisał, dodam więc jeszcze tylko, iż znamy już zwycięzców listopadowej Minimanii. Inna rzecz, że o ile nie interesują nas losy naszego Wuja Sama z Ameryki, to my - Polacy - nie mamy tam raczej czego szukać. Już bardziej interesującym wydaje mi się FAQ poświęcone Unlock Packom...

Komentarze (53)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net