Witamy! Jest piątek 20.10.2017, godzina 16:24
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Jadeitowe Morze zamieniło się w kamień po śmierci Shiro, która wywołała tzw. Jadeitowy Wiatr, a kiedyś było normalnym morzem?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Aktualizacje, triale i inne renifery

misc

22.12.2007

GuildWars.com


intersday trwa, ANet newsy pisze i grę aktualizuje... Aktualizacje - nie za wielkie (drobiazgów w rodzaju Wintersday nie liczymy). Ot, jakaś tam opcja z przyciemnianiem szyb, popsute błędy, wprowadzenie abonamentu czy coś... W komentarzach. Tłumaczenie.

Jest nowa tapeta! Tą razą - naprawdę NOWA, bez sklejania tych samych artów na dziesięć sposobów... ANet się postarało i wrzuciło obrazeczek Zabawny, Świąteczny i Ciepło-Serdeczny. Multum rozdzielczości czeka na Was tutaj. Żeby jednak nie było za pięknie - Gaile (czy kto tam u nich pisze newsy) robi sobie urlop, a strona gry nie będzie już aktualizowana. Ale tylko do 2 stycznia, już nie płaczcie. Zrozumcie, wnuczkom Gray TEŻ należy się trochę uwagi ze strony babci... ;)

W ramach "Wesołych Świąt" serwis Fileplanet postanowił podarować swym użytkownikom darmowe triale GW. Subskrybenci portalu mogą liczyć na dostęp do wszystkich trzech kampanii, ci niezrzeszeni zaś - do GWP.

TS grudniowy za nami, postanowiono więc zaserwować nam porcję tak uwielbianych przez wszystkich statystyk! Jeżeli chcecie poznać liczbę jednoczesnych użyc Mending i Frenzy (i tym podobnych combosów), skierujcie się na tę stronę. Jest jeszcze rzecz o wiele mniej interesująca od statystyk - relacja z finałowej walki ATSa GvG (Rebel Rising [rawr] vs Storm Hogs [sink]).

Łaskawe ANet postanowiło przedłużyć (do 31 stycznia) promocję Unlock Packów (50% ceny). Co ważne, planowane jest wprowadzenie nowych metod płatności dla Europejczyków (o co się na GWWiki często dopominano). Dokładniejsze informacje - wkrótce.

Na koniec sprawa dla nas raczej obojętna, ale zawsze... Muzyka z Guild Wars (autorstwa, jeśli nie pamiętacie, pana Jeremiasza Du'szę) dołączyła do programu "Play! A Video Game Symphony". Teraz utwory z naszej ulubionej pozycji (ekhm) usłyszeć będzie można obok fragmentów ścieżki dźwiękowej z mało znanych gier jak World of Warcraft, Final Fantasy, Battlefield 1942 czy TES: Morrowind/Oblivion Notka prasowa czeka na Was w tym miejscu, zaś strona z dokładniejszymi informacjami o całym tym latającym cyrku - tutaj.

Komentarze (19)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net