Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:06
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...exploit to nadużycie, wykorzystywanie błędów w grze?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Czapki za (prawie) darmo i parę innych spraw

misc

04.01.2008

GuildWars.com


uż sam tytuł newsa sugeruje, o co chodzi. Najnowsza aktualizacja sprawiła, że po zagadaniu do dowolnego NPCa wydającego festiwalowe nakrycia głowy - dostaniemy takowe za jedyne 10g. Do wyboru, do koloru - tu zmrożona (i kiczowata) korona, tu jakiś dziwny torcik (tfu - wieniec ze świeczkami!)... Tłumaczenie aktualizacji - w komentarzach.

Z innych spraw - SotG poświęcony walce w pierwszej linii (autorstwa Mareczka Yu z Delta Formation [DF]) oraz zmiany w ATSach. W dniu dzisiejszym, po ponownym wznowieniu działania drabinek, wszyscy gracze i gildie, którzy nie rozegrali w ciągu ostatnich 3 miesięcy żadnego rankingowego starcia - zostali wykopani z ladderów a zamiast ranku mają swojskie "N/A" - "brak". Niestety ( ;) ), gdy znów rozegrają coś rankingowego - wrócą na swoje miejsce. Więc nie płakusiać.

A, no i weekend - tym razem na HA, i to w wyjątkowo obfitej formie. Od 21.00 dzisiaj, do 8.59 w poniedziałek podczas gry tamże będziemy otrzymywać po dwakroć więcej Faction, Fame i, uwaga, przedmiotów ze skrzyni w HoH! GL, HF!

Komentarze (59)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net