Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:06
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...lure/pull oznacza odciągniecie potworów od sąsiednich grup, aby można je było łatwo zabić?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Gimme tha stinkin' newz, mon!

misc

11.01.2008

GuildWars.com


arobiło się nieco zaległości, czas to więc nadrobić - wraz z dodaniem informacji najnowszych. Ale, ale, po kolei...

W przeprowadzanym co roku przez MMORPG.com plebiscycie na najlepsze gry MMO (w tym wypadku - w kategorii "darmowe/objęte mikrotransakcjami wg. użytkowników portalu") wygrało GW! Można się było tego spodziewać, ale chyba niewielu przewidywało tak wysoki wynik - GW otrzymało w swej kategorii 68% wszystkich głosów (zostawiając tym samym za sobą m.in. takie Fury, w którym wielu upatrywało konkurencję dla gry ANet). Dokładne wyniki (tak w tej kategorii, jak i wszystkie pozostałe): tutaj.

Kochane ANet podarowało nam nową tapetę! Tym razem wracamy do korzeni i zamiast międlić w kółko te same arty z GWEN - wzięto na tapetę (!) Devonę z Mieczem (a raczej Dwoma Mieczami, choć tego drugiego nie widać). Całkiem ładnie - zapraszam więc na tę stronę, gdzie czeka całe multum rozdzielczości.

Pod tym adresem czekają wyniki północnoamerykańskiej Minimanii. O ile nie gracie na amerykańskich serwerach i nie macie znajomych wśród Tró-Jankesów - nie ma tam, niestety, czego szukać.

Jest kolejna aktualizacja! Żadnych rewelacji, głównie poprawianie błędów (zmieniony wygląd niesławnej korony). Niemniej, warto zajrzeć do komentarzy, gdzie czeka na Was pełne jej tłumaczenie.

Wielu głowiło się nad ew. możliwościami zdobycia Bonus Mission Packa po zakończeniu stosownej promocji (mimo, iż droga Gaile nic na ten temat powiedzieć nie chciała, a wręcz zaprzeczała by coś takiego miało mieć w najbliższym czasie miejsce). Teraz już wiemy, że od 28 stycznia możliwym będzie zakup BMP zarówno poprzez GW in-game/NC Soft Store, jak i w normalnych sklepach (amerykańskich i europejskich). Brzmi to ciekawie, pytanie jednak - ile toto będzie kosztowało? Aha, no i jeżeli macie wątpliwości "z czym to się je": opis BMP i tyczące się tego mini-dodatku FAQ.

W ten weekend postanowiono zapędzić nas do walk GvG - od 21.00 (polska wersja twierdzi, że od południa) w dniu dzisiejszym do 8.59 w poniedziałek podczas starć we wspomnianym trybie otrzymywać będziemy podwójne ilości Faction oraz punkty Champion.

Komentarze (28)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net