Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 10:06
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...w grze można natrafić na takich bossów jak Dupek the Mighty?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Kolejny balans skilli, a także...

update i inne

18.01.2008

GuildWars.com


iele innych ciekawych rzeczy! To, co się najbardziej rzuca w oczy, to kolejna aktualka, a jakże. Oprócz mieszania w umiejętnościach wprowadzono także nieco innych zmian - modyfikacje w GvG, poprawki błędów i... Otwarte Podróże. Czym jest to ostatnie? To pierwszy (a w zasadzie drugi) etap umożliwiania graczom bezproblemowego, nieograniczonego niczym przemieszczania postaci pomiędzy grupami serwerów na poszczególnych kontynentach - od teraz tyczy się to, oprócz Ameryki i Europy, także Korei. Tłumaczenie całości patcha - w komentarzach.

SotG! Zgodnie z tradycją noworoczną obecną właściwie wszędzie - wspominki. Haroldzik J. Chow łyknął sobie Geriavit Farm-a-pwn (taki śmieszny żart słowny) i przypomina nam rozmaite turnieje, balansy umiejętności itp..

Przy okazji - wywiadzik z Rebel Rising [rawr]. Wywiadzik o tyle zabawny, że tak naprawdę niebędący wywiadem, ale co tam. [rawr] są Wielcy (trzykrotna wygrana w ATS, organizacja własnego turnieju), więc może warto przeczytać?

ANet tak nas rozpieszcza, że łorety. Ponieważ, jak zapewne pamiętacie, w niedługim czasie mamy (my?) dostać możliwość zdobycia BMP w sprzedaży detalicznej/poprzez GW /PlayNC Online Store, Gaile i spółka muszą podgrzewać atmosferę. Dlatego - pierwsza (będą kolejne) tapeta, prezentująca pysiaczki Ponurych, Zakutych w Heavy Metal i Udekorowanych Białymi Płaszczykami Panów.

Ten weekend upłynie nam pod znakiem figli w GWN - od 21.00 dziś do 8.59 w poniedziałek otrzymywać będziemy bowiem podwójne ilości punktów reputacji Sunspear i Lightbringer - tak podczas gry normalnej, jak i w Hard Mode.

Komentarze (61)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net