Witamy! Jest piątek 20.10.2017, godzina 21:31
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...istniał kiedyś bug, dzięki któremu można było atakować ludzi ze swojej własnej drużyny?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Canthański Nowy Rok, znaczący update

event, update

07.02.2008

GuildWars.com


poro to trwało, ale w końcu jest newsik. Żeby nie przedłużać i uniknąć bluzgania - zaczynamy. Rzecz chyba najciekawsza - (Canthański) Nowy Rok. Gaile twierdziła, że nie wie czy możemy się w tym roku spodziewać Dragon Festivalu - teraz jednak już wszystko jasne. Już od jutra (godz. 21.00) do poniedziałku (8.59) posiadacze GWF cieszyć się będą imprezą, która nie tylko przynosi to co znamy z poprzednich obchodów, ale także sporo nowości - nowy tytuł pozwalający na stanie się Drużynowym Zwierzaczkiem (nie, nie, nie, nie uznaję slangowych idiomów, jestem beton i konserwa) czy nowego minipeta (Celestial Rat). Do tego niespodzianki ("cokolwiek wybuchowe"?) na zakończenie eventu, przepowiadanie przyszłości, gotowanie, Rollerbeetle Racing, okolicznościowe questy i inny Fun...

Przygotowanie do imprezy zapewniła najnowsza (spora) aktualizacja. Co więcej, update ten wprowadza także liczne zmiany w umiejętnościach i Victory or Death, naprawia rozmaite błędy i wyczynia inne cuda na kiju. Pełne tłumaczenie patcha (wraz z mocno zaległymi - po części z mojej winy - informacjami tyczącymi się jeszcze poprzedniej łatki) - w komentarzach.

o do zaległości, warto również wspomnieć o trzeciej, przedostatniej tapecie z BMP (tutaj; za chwilę zapewne dostaniemy kolejną) oraz wynikach styczniowych ATSów. W HvH zatryumfował Murder Za (wygrał już raz w październiku, teraz w finale dokopał X Ekelonowi X), zaś palma zwycięstwa w GvG powędrowała do Mistral Edge [Me], którzy pokonali Close Encounter [cE]. Pełne wyniki znajdziecie na tej stronie), tutaj możecie przeczytać raporty z finałowych walk, zaś nasze ukochane statystyki poświęcone używanym podczas gry umiejętnościom czekają w tym miejscu. Najbardziej na czasie są naturalnie zaktualizowane pod kątem lutowych zmagań zasady turniejowe.

Komentarze (113)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net