Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 17:40
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...w czasach premiery GW: Prophecies niektóre runy kosztowały ok. 100k?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Kilka drobiazgów

misc

14.02.2008

GuildWars.com


etowanie Nowego Roku za nami, wracamy do szarej rzeczywistości. Wyrazem tego jest choćby materiał na newsy - tym razem na takie Płomyczki jak ostatnim razem nie ma co liczyć. Bo czym tu się ekscytować?

może możliwością wysyłania (znowu) swych przewidywań dot. wyników najbliższego ATSa?

albo Gildią Tygodnia, jaką został w tym tygodniu X Legion of Doom X [LOD]? Artykuł jest jak na ostatnie czasy wyjątkowo długi i zróżnicowany, ale to chyba żadna rewelacja. Chociaż... PWNZILLA? Dobre.

najnowszą (czwartą i ostatnią) tapetą z BMP? Jest nawet ładna, o ile pominiemy fakt że Palawa Joko wygląda na niej jak skrzyżowanie - wybaczcie to słowo - Taurena (Kółko Złote Niemal w Nosie) z emerytem (ściska to swoje żelastwo niczym Kij Do Podpierania), a bohaterski Turai Ossa uchwycony został w pozie "Właśnie oberwałem z bicza w zad. Mrrr."

patchami? Były dwa, ale ograniczyły się głównie do poprawienia kilku błędów (tłumaczenie w komentarzach).

weekendem? Tym razem Podwójnej Radości dostarczą nam Hero Battles: w czasie standardowym, od 21.00 w piątek do 8.59 w poniedziałek, podczas walk HvH nagradzani będziemy podwójnymi ilościami Faction i punktów Commandera. Supcio - flame, anyone?

PS Koffajmy się!!1 ;)

[EDIT]: Niedługo po wprowadzeniu wspomnianej w newsie aktualizacji wrzucono kolejną, balansującą kilka umiejętności. Tłumaczenie - dorzucone do komentarzy.

Komentarze (17)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net