Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 17:39
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...rollback to przywrócenie stanu gry sprzed jakiegoś czasu, które jest to stosowane w przypadku krytycznych błędów w grze prowadzących do nadużyć?(np. błąd cen run u handlarza)
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Patch-yk, GotW i weekend

misc

22.02.2008

GuildWars.com


zyli znów niewiele... No bo co tam - aktualizacja (tłumaczenie w komentarzach) to właściwie tylko kilka drobnych poprawek (choć ta ostatnia brzmi interesująco ;) )... Gildia Tygodnia, The House of Moon [MOON], to po prostu Weseli Amerykańscy Chłopcy i Dziewczęta Dobrze się w GW Bawiący (wyrazem tego ma być obecna w tekście spora porcja wazeliny). Jedno z "pytań" tyczy się ich peleryny, lecz zdjęcia tejże nawet nie zamieszczono - bieda, panie. No, chyba że ktoś lubi AB - ten weekend bowiem poświęcony będzie właśnie temu trybowi gry. Jak nietrudno zgadnąć, od 21.00 dziś do 8.59 w poniedziałek podczas starć Kucyków (ang. "My Little Pony") i Suxxonów otrzymywać będziemy podwójne ilości FB.

Ech, GC i PAX, gdzie jesteście? [Jeśli nie wiecie o co chodzi - GG zapowiedziała, iż podczas tych dwóch imprez najprawdopodobniej możemy spodziewać się "Czegoś z GW2". Choć kto ją tam wie...]

Komentarze (39)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net