Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 14:48
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...w starym nordyckim języku Rurik oznacza "sławny władca"?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Event na pożegnanie Gaile Gray i Prima Aprilisowe dziwy!

event

01.04.2008

www.guildwars.com


ziś w Guild Wars, z okazji Prima Aprilis, mogą dziać się różne dziwne rzeczy, więc bądźcie ostrożni :)

Poza dzisiejszymi psikusami z okazji Prima Aprilis, ArenaNet ma dla graczy GW i smutną wiadomość. Powszechnie znana, lubiana, ceniona i obdarowywana prezentami Gaile Gray odchodzi ze studia. GG odpowiadała w AN za kontakt zarówno z fansite'ami jak i ogółem społeczności. Wielokrotnie pojawiała się w grze (czasami w towarzystwie Żaby) i wysłuchiwała żali oraz cierpliwie odpowiadała na pytania graczy. Aby uhonorować tak zasłużoną dla sprawy Guild Wars postać, ekipa AN przygotowała specjalny weekendowy event, w trakcie którego co trzy godziny, licząc od godziny 8 rano w niedzielę do 8 rano w poniedziałek, w głównych miastach będzie pojawiać się Żaba rozkręcająca imprezę. Wstęp tylko z fajerwerkami! Jeżeli jednak nie macie w ekwipunku specjalnych, imprezowych przedmiotów, jest na to rada - wystarczy zabijać niskopoziomowe potwory.

Gaile, dziękujęmy Ci za te wszystkie maile, na które dostaliśmy od Ciebie odpowiedź. Za te bez odpowiedzi też w sumie dziękujemy. Wszystkiego dobrego w przyszłości.
Gaile, we would like to thank you for all those emails you replied to. For those we didn't get any reply... well, we thank for them too. May the force be with you.

Pod tym adresem znajduje się strona z informacjami dotyczącymi eventu.
Komentarze (86)

Dodał(a): Zhai

GuildWars.comTeenArena Net