Witamy! Jest czwartek 21.09.2017, godzina 21:15
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...możliwe jest zdobycie 20. poziomu w Pre-Searingu?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Garść Newsów

01.08.2008


itajcie.

Oto kolejny dowód na to, że redakcja nawet w wakacje nie śpi i ciągle aktualizuje porośnięta kurzem stronę główną gw.pl. A co udało się poprawić?
Yossek zajął się mapami Elony i Battle Isles, oraz zaktualizował opisy stanów.
Natomiast wraz z Guen udało nam się stworzyć poradnik do Eye of the North oraz zaktualizować opisy przyd... Henchmanów, których nikt nie ruszał od wydania Propha...

Z bardziej radosnych nowin - w kolejnym miesięcznym turnieju na pierwszym miejscu mamy, cóż za niespodzianka, Rebel Rising [rawr]! Chłopaki siedzą na szczycie tej listy już 3 raz z rzędu, natomiast nie udało sie ich nikomu pokonać już od 7 rozegranych w turnieju meczy GvG. Ciekawe czy znalazł się w tym miesiącu ktoś, kto ich tam NIE obstawiał? Na HB natomiast, po zaciętej walce z Yi Gi Oh Wtf Oo (ciekawy nick swoją drogą) tytuł mistrza Lipca otrzymuje Bob Bien.
Jak zwykle gratulujemy wszystkim uczestnikom.

No i trzecia sprawa dzisiejszego poranka - jako, że niezwykle trudnym zadaniem jest utrzymanie spisu polskich gildii na gw.pl tak, aby był w miarę aktualny, postanowiliśmy przeprowadzić w nim czystkę. Dzięki temu mamy nadzieję pozbyć się wszystkich gildii, które albo przestały już istnieć, albo przestały interesować się spisem. W związku z tym wszystkie gildie które chcą pozostać w spisie powinny zaktualizować swoje dane w ciągu najbliższego tygodnia. Jeżeli w opisie gildii nic się nie zmieniło to wystarczy, że osoba odpowiedzialna za wpis zaloguje sie do niego i prześle nie zmieniony formularz. W następny piątek wszystkie gildie które tego nie zrobiły zostaną usunięte ze spisu.

Jeśli jakaś gildia zapomniała swojego hasła, to osoba widniejąca w spisie jako lider lub oficer danej gildii proszona jest o wysłanie do mnie PW z prośbą o reset hasła.

Komentarze (42)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net