Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 15:52
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...możesz pomalować swój plecak i torby na dowolny kolor?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Wrześniowy Update, PAX i wywiad z Izzym

28.08.2008


zas na kolejne newsy od ArenaNet zacznę od wrześniowego updetu na który domyślam się czeka większość graczy PvE ze względu na wejście nowego hero M.O.X the golem.
Właśnie przez niego developerzy zdecydowali się aby rozdzielić go na 2 daty wejśćia i tak 4 września dostajemy hero a 11 września regularny update. Dodatkowo tłumaczą zasadę przyznawania Tournament Reward Point graczom którzy niszczą swoje myszki ciągłym klikaniem u NPC.
Przyznawanie punktów następuje po updacie a wygląda to tak: Najpierw idzie update, po nim baza danych wyszukuje twojego konta oraz ilość punktów jakie na nim uzyskałeś. Pamiętajmy o tym że ilość kont zwiększa się z każdym miesiącem, co za tym idzie wydłuża się lista i czas odszukania konta.
Dlatego prosimy oszczędźcie bólu swoim palcom jak i myszce i odczekajcie te 5 minut :)

astępnie mamy informacje dotyczące PAX-a, impreza ArenaNet odbędzie się 30 Sierpnia od godziny 18-21 wejście otwarte tylko dla VIP-ów, od godz. 21 dla wszystkich. Osoby które pojawią się na PAX będą mieli szanse otrzymać ową wejściówkę od Reginy Buenaobre która będzie się tam przechadzać, rozmawiać z graczami a szczęściarzom wręczy VIP-owską przeustkę :).
Na imprezie odbędą się konkursy oraz podpisywanie artworków trwające cały tydzień. Oczywiście konkursy oferują wspaniałe nagrody które to podane są w linku poniżej
Nagrody PAX - Strona nagród dostała update odnośnie kolejnych nagród dodanych do puli. Jest także kilka dodatkowych które zostaną dodane do listy nagród loterii VIP która odbędzie się na imprezie.
Oczywiście ArenaNet nie zapomniała o tych którzy z wiadomych przyczyn nie mogli pojawić się na imprezie, a to trzeba było przekroczyć ocean a to inne nie udogodnienia. 30 sierpnia od godziny 12 w południe będzie udostępniony na Xfire Live Chat na którym będzie można porozmawiać z Regina i kilkoma developerami AN. Na chat będzie miał dostęp każdy ponadto są do wygrania minipety Grawla oraz plakietki GW. Proszone jest jednak by nie wysyłać zaproszeń do znajomych gdyż nie będą oni mogli jednocześnie dodawać was i odpowiadać na pytania :)

Przygotowaliśmy także dla was tłumaczenie wywiadu z Izzym - więcej w komentarzach na forum

Komentarze (69)

Dodał(a): Shoy

GuildWars.comTeenArena Net