Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:15
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Kiedyś postacie mówiące w cut-scenkach nie ruszały ustami?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Zima...

Event

15.12.2008

guildwars.com


ak mawiał trener Piechniczek: "Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka." Z podobnego założenia wychodzą twórcy gier typu MMO (lub, jak kto woli CORPG) wprowadzając tak zwane eventy. A czym to skutkuje? Ano tym, że aby gracze również w wirtualnym świecie poczuli się jak w prawdziwym (niemal) życiu w okolicach świąt serwują swoim graczom Wintersday (tudzież inne świąteczne ciekawostki). a czego można się spodziewać w tym roku po ArenaNet? Oprócz znanych z poprzednich lat specjalnych zadań, polegających na budowaniu (lub niszczeniu) świątecznego ducha pośród mieszkańców Tyrii i Elony (bo jak wiadomo Kintajczycy mikołaja nie znają) i jakże lubianej przez wszystkich areny śnieżkowej będzie nam również dane zasmakować w nowych questach rodem z Dalekich Dreszczogór i dodatku Eye of the North oraz nowej formie bitwy przy pomocy lodowych pocisków, w której zmierzyć się ze sobą będą mogły dwie drużyny z ośmioma graczami każda.
Ponadto, jak zwykle w takich chwilach, zdobyć będzie można alkohol, cukierki oraz różnorakie świecidełka, pomocne wszystkim tym, którzy mają chrapkę na nabijanie tytułów Drunkard, Party Animal oraz Sweet Tooth.
Event zacznie się już w ten piątek, o 21, natomiast zakończy się 5 stycznia, również o 21. Finał (i wyczekiwane przez wielu "czapeczki") złapać będzie można 1 stycznia, o 9 rano, aż do 9 rano 2 stycznia. Finał będzie powtarzany co trzy godziny. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Ach, no i byłbym zapomniał. Update był. Błędy naprawili. Jakie? dowiecie się w komentarzach.

Komentarze (49)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net