Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:12
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...rollback to przywrócenie stanu gry sprzed jakiegoś czasu, które jest to stosowane w przypadku krytycznych błędów w grze prowadzących do nadużyć?(np. błąd cen run u handlarza)
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Świętujemy

Event

23.01.2009

guildwars.com
nformacje o Kintajskim Nowym Roku zostały oficjalnie potwierdzone na guildwars.com. Jak słusznie przypuszczano, tegorocznym patronem (a zarazem nowym minipetem) będzie bawół, tudzież inna rogacizna.

Znów czeka nas przygotowywanie ogromnej uczty dla niebiańskiego zwierzęcia, więc możecie już teraz szukać odpowiednich składników, które później będzie można wręczyć jednemu z pięciu kucharzy. Weekend rozpocznie się o 21 naszego czasu, w piątek, 30 stycznia, finał, w którym Celestal Ox będzie nawiedzać Shing Jea co trzy godziny rozpocznie się 1 lutego a cały event potrwa do poniedziałku, 2 lutego, do godziny 9 wieczorem. Drobne festiwalowe dekoracje pojawią się również w Kamadanie i Lwich Wrotach.

Jak zwykle można spodziewa się otwarcia Promenady, NPC przepowiadających przyszłość, Dragon Arena oraz Wyścigów Żuków. Ponadto zdobyć będzie można rozmaite festiwalowe przedmioty, przydatne wszystkim nabijającym tytuły Drunkard, Sweet Tooth oraz Party Animal a także wziąć udział w specjalnych eventowych questach.

Ponadto ANet przygotowała całkiem przyjemną dla oka tapetę przedstawiającą Nian, złego ducha, będącego "głównym złym" corocznego festiwalu. Jej dwie wersje: całą i ze zbliżeniem można pobrać na tej oraz tej stronie.

Więcej informacji na temat eventu można znaleźć tutaj.

Komentarze (94)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net