Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 17:42
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...we wczesnych betach Askalon nazywał się Khylo?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Gdzie jest...

konkurs

23.03.2009

guildwars.pl
by zamknąć usta narzekającym ( i przy okazji pokazać, że na polskiej scenie GW coś się jednak dzieje) tudzież zmusić kilka osób do wylania swoich żalów nad beznadziejnością tego typu akcji postanowiliśmy zorganizować kolejny konkurs :D

Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest niejaki Makonde (którego pozdrawiam) a współorganizatorem forum guildwars2.pl. Jako, że konkurencja nam nie straszna, wtrącimy i swoje trzy grosze do tej zaplanowanej na cały miesiąc operacji.

Ale, pytacie pewnie, o czym on tak właściwie pisze? Już spieszę z wyjaśnieniem. Otóż konkurs polegać będzie na poszukiwaniu przez graczy miejsc, w których danego dnia członkowie redakcji obu stron zrobili screeny. Począwszy od 1 kwietnia, przez cały najbliższy miesiąc publikować będziemy screeny za które gracze zdobywać będą punkty. Wygra oczywiście osoba z największą ilością punktów :)

Jako, że wszystkie informacje znaleźć można w regulaminie (którego nie przestrzeganie będzie surowo karane) zapraszam do zapoznania się z jego treścią w komentarzach.

Komentarze (57)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net