Witamy! Jest piątek 20.10.2017, godzina 09:03
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...lure/pull oznacza odciągniecie potworów od sąsiednich grup, aby można je było łatwo zabić?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Ostatni Tonik

Update

10.04.2009

guildwars.com


zisiaj poznaliśmy ostatni tonik, jaki można zdobyć z wprowadzonej w zeszłym roku skrzyni Zaischen, jest nim Unseen Tonic, zmieniający postać w Mursaat'a. Pełną listę toników na każdy miesiąc znaleźć można tutaj.

Oprócz nowego tonika oraz wyczekiwanych przez wszystkich Reward Pointów nie doczekaliśmy się w dzisiejszym update ani zmian umiejętności ani tym bardziej zmian w systemie storage. Punkciki można już spokojnie odebrać w Wielkiej Świątyni Baltazara, Lwich Wrotach, Centrum Kaineng oraz Kamadanie.

Ach, no i zwycięzcy zeszłomiesięcznego turnieju - podczas GvG Straight Outta Kamadan [KMD] pokonało Dangerous Pumpkins [dP] a 1v1, czyli popularne Hero Battles, zwyciężył Adorable Corail. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj

EDIT: Jak się okazuje update, oprócz rp'ków załatwił nam jeszcze jedną miłą niespodziankę. Otóż w Pre-Ascalonie, w okolicach Fortu Ranik, w miejscu, które niektórzy z Was mogą kojarzyć z jedną z zagadek w konkursie "Gdzie jest..." pojawił się dzisiaj niejaki Nicholas Sandford, wraz ze swoim Jakiem. Wieść gminna niesie, że wręcza on każdemu śmiałkowi paczuszkę, w której mogą znaleźć się takie skarby jak alkohol, słodycze tudzież inne festiwalowe świecidełka. Aby otrzymać prezent wystarczy wręczyć mu 5 sztuk poszukiwanego aktualnie przez niego dropu typu Grawl Neclaces czy Baked Husks. Każda postać z pre może otrzymać maksymalnie 5 prezentów dziennie.

Oprócz NPC poprawiono też bug, który sprawiał, ze można było złapać Elder Crocodile w takich lokacjach jak Arbor Bay i Verdant Cascades.

Ponadto, niejaka Regina Buenabora, w tym temacie na Guru tłumaczy, iż w Kwietniu update skilli nie będzie, z powodu prac nad zbliżającym się większym update.

Komentarze (71)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net