Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 17:40
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Rurik był zakochany w Lady Althei?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Co ciekawego nas czeka,

News

11.04.2009

www.guildwars.com


okazji czwartych urodzin Guild Wars 28. kwietnia zostanie wprowadzona zapowiadana wcześniej aktualizacja. To tak jako dodatek do urodzinowych atrakcji w postaci wypadających ciasteczek, wyścigów żuków i innych zabaw. Szczegóły dotyczące świętowania znajdziecie tutaj. A oto co nas czeka w specjalnej aktualizacji:


Modyfikacje schowka
Po miesiącach wytężonej pracy (sic - przyp. tłum.) oferujemy następujące możliwości poszerzenia schowka

Plecak na sprzęt w różnych rozmiarach zaprojektowany tylko do przechowywania broni i pancerzy
Każda postać dostanie jedno dodatkowe miejsce na plecak na sprzęt
więcej dodatkowych zakładek w schowku
każda zakładka będzie kosztowała $9.99 i będzie ją można kupić za pośrednictwem PlayNC lub przez sklepik in-game. Maksymalnie można dokupić cztery na konto.


Rozdawanie darmowych dodatkowych zakładek
Na koniec informujemy, że z okazji czwartych urodzin Guild Wars, będziemy organizować ograniczoną czasowo promocję, w której będzie można otrzymać darmową zakładkę do schowka. Planowana promocja będzie jedynym sposobem w jaki będzie można ją otrzymać, bo będzie ona dodatkiem, którego nie będzie można później zakupić. Szczegóły wyjaśnimy później, więc miejcie oko na naszą stronę.

Menażeria Zaishen

Na Wyspach zmagań (Battle Isles) będzie dodany dodatkowy obszar, gdzie zakon Zaishen prowadzi interesy hodując i trenując zwierzaki z całego świata. Będzie kilka sposobów na stworzenie własnej menażerii. Wystarczy, że przyprowadzisz zwierzaka z sobą lub swoim bohaterem do odpowiedniego NPC-a na terenie Menażerii Zaishen. Treser sprawdzi formę ewolucyjną twojego pieszczocha i odblokuje ten rząd (oraz niższe). Dodawanie oswojonych zwierząt będzie darmowe. Można będzie również użyć w tym celu punktów frakcji Balthazara lub Monety Zaishen i złota. Tym sposobem otrzymacie kilka możliwości tworzenia własnego zwierzyńca.

Pet Unlock Pack
Jeżeli powyższe możliwości was nie satysfakcjonują, będziecie mogli odblokować zestaw zwykłych zwierząt kupując odpowiedni pakiet w sklepie in-game lub za pośrednictwem PlayNC. Pakiet milusińskich będzie kosztował $9.99.

Zadania z wyzwania Zaishen

Wielu z was zapoznało się już z Wyzwaniami Zaishen na Wyspach zmagań i niedługo wyzwania zostaną poszerzone o nowe zadania. Będzie trzy typy nowych zadań Zaishen: Misja, Nagroda (Bounty) i PvP

Misje będą polegały na powtórzeniu misji z fabuły poszczególnych kampanii.
Nagrody będą wymagały zabicia konkretnego bosa w danym lochu, misji lub na terenie danej lokacji.
PvP będzie polegało na zwyciężeniu w określonym typie rozgrywki PvP.[/

Każdego dnia w Wielkiej Świątyni Balthazara będą dostępne nowe zadania z każdego typu i będziecie mogli ukończyć je w dogodnym dla was momencie, jednak w dzienniku zadań możecie mieć aktywne maksymalnie trzy zadania Zaishen w tym samym czasie. Sprawdzajcie codziennie co ciekawego ma dla was NPC i poszerzajcie swoje doświadczenia samotnie lub w towarzystwie innych graczy.Dodatkowo na stronie z Community News możecie znaleźć nowinki dotyczące MantleCon-u oraz sprawdzić co ciekawego pojawiło się na fansite-ach.


Komentarze (132)

Dodał(a): Guen

GuildWars.comTeenArena Net