Witamy! Jest wtorek 17.10.2017, godzina 13:37
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kiedyś w Twierdzy Gunnara było można dostrzec sylwetkę nagiego faceta?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

New content has come

News

24.04.2009

www.guildwars.com


renaNet właśnie wprowadziło zapowiadaną aktualizację, przy okazji postacie na panelu wyboru postaci pozmieniały wygląd. Nie bójcie się to tylko chwilowe. Wystarczy, że zalogujecie się na każdą z nich a ich wygląd wróci do normalnego stanu.

Co ciekawewgo w aktualizacji?

Schowek

Plecak na sprzęt dla każdej postaci możliwy do zakupienia u merchanta za 2,5k. Zawiera 5 miejsc (nie doszukałam się na razie możliwości jego poszerzenia; wybaczcie godzina dość późna).
Darmową zakładkę w schowku można otrzymać logując się na stronie PlayNC i używając kodu FREESTORAGE. Szczegółowa instrukcja tutaj. Postaram się zrobić tłumaczenie o trochę bardziej rozsądnej godzinie. Promocja trwa od 12:00AM PDT 23 kwietnia 2009 do 11:59 PM PDT 31 maja 2009. (chwilowo PlayNC przeżywa oblężenie)
Jak wcześniej zapowiadano możecie zamówić dodatkowe zakładki

Zmiany w Hall of Monument

Teraz możecie przełączać wyświetlanie w HoM pomiędzy wybraną postacią a całym kontem. Szczegóły znajdziecie tutaj

Menażeria Zaishen

Mieści się na Battle Isles w pobliży Heroes Ascent. Jeżeli chcecie się tam dostać porozmawiajcie z Gate Guard Hirvela. Więcej szczegółów, również na temat form ewolucyjnych zwierzaków znajdziecie na odpowiedniej stronie.

Redesign

Znudził się Wam wygląd Waszej postaci? Teraz będziecie mogli zakupić pakiet pozwalający Wam na zmianę wyglądu postaci (może Picket pozbędzie się wodogłowia swojej elemki ;) - przyp. tłum).
Szczegóły możliwości dokonania tych 'operacji plastycznych' są tutaj.

Zaishen Challenge quests

Jak informowano wcześniej czekają nas dodatkowe atrakcje w postaci codziennie zmienianych zadań. Po więcej szczegółó odwiedźcie adres Zaishen Challenge.

Nazwy postaci

Zrobiliście literówkę w nazwie postaci? przestała się Wam podobać? Teraz będziecie mogli (oczywiście nie za darmo) przemianować Waszą postać. Co, gdzie jak i za ile klik.

Podróżnik

Zapewne wielu z Was poznało już Nicholas'a Podróżnika w pre i zawarło z nim znajomość owocującą otrzymaniem prezentów. Okazuje się, że będzie on również wręczał prezenty w post-searing. Jeżeli chcecie poznać jego historię odwiedźcie tą stronę.

Komentarze (267)

Dodał(a): Guen

GuildWars.comTeenArena Net