Witamy! Jest piątek 20.10.2017, godzina 21:45
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...przed GW: Factions, Soul Reaping nie miał żadnych ograniczeń, a Minion Master mógł mieć nielimitowana ilość minionow?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Sześć Milionów Kopii

Inne

28.04.2009

guildwars.com


ześć milionów - taką liczbę sprzedanych kopii Guild Wars odnotowało niedawno ArenaNet, a w związku z tym, w internecie (i nie tylko) pojawiło się kilka artykułów, tudzież wywiadów dotyczących tej właśnie gry.

Pierwsze wzmianki na ten temat pojawiły się w wywiadzie przeprowadzonym przez portal IGN z Miki'em O'Brien'em, jednym z twórców ANet'u. Wywiad ten można znaleźć tutaj.

Inny wywiad, tym razem z Colinem Johanson'em, producentem GW, można znaleźć w serwisie Gamevision. Jego angielską wersję znajdziecie tutaj. Tłumaczenia obu wywiadów - w drodze.

Ponadto samo GW jest od niedawna dostępne w sprzedaży poprzez platformę Steam. Oficjalna informacja na ten temat znajduje się tutaj.

I na zakończenie, guildwars.com umieściło na swojej stronie informację skierowaną do graczy pragnących zdobyć dla siebie darmową zakładkę do schowka, aby spróbowali zrobić to w późniejszym terminie, gdyż strona NCSoft'u wciąż przeżywa oblężenie i może nie działać zbyt płynnie. Zakładka będzie dostępna do 31 maja.

Komentarze (28)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net