Witamy! Jest piątek 20.10.2017, godzina 21:46
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...gildia może liczyć maksymalnie 100 członków?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Kolekcjoner Tom

Quest

14.05.2009

guildwars.pl


auroczony historią niejakiego Nicholasa pewien śmiałek postanowił podążyć jego śladem. Od poniedziałku, 18 maja 2009, co tydzień, w każdy poniedziałek między godziną 18 a 20 w losowej lokacji na Wyspach Bitewnych pojawiać się będzie, sponsorowany przez portal guildwars.pl oraz zlotka Kolekcjoner Tom.

Będzie on, podobnie jak Nicholas, zbierał pewne przedmioty i wymieniał je na Klucze Zaishen. Do rozdania będzie co tydzień 10 kluczy, które trafią do pięciu pierwszych osób jakie wręczą (poprzez opcję handlu) Kolekcjonerowi to, czego aktualnie poszukuje.

Kolekcjoner będzie pojawiał się jedynie na Wyspach Bitewnych, na dystrykcie Polskim 1. Za każdym razem, gdy wręczy komuś klucze, będzie zmieniał lokację, aby wyrównać szanse innym chętnym.

Kolekcjoner, aby wyróżnić się pośród innych graczy, będzie wyglądał jak Abbysal, a u jego boku biegać będzie Mini Aatxe. Tag jego gildii to [GWpl]:Przedmioty, jakich poszukuje Tom, wraz z ich ilością, będą pokazywać się w tabelce na stronie głównej guildwars.pl w chwili, w której Kolekcjoner pojawi się na Wyspach. Stosowny post pojawi się również w komentarzach do tego newsa.

Komentarze (51)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net