Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:12
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...na koniec ostatnich beta-testów GW, Gwen pojawiała się w losowych miejscach - wywoływała firestorm'y i wypowiadała zabawne kwestie?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

XTH, Update i blog Reginy

update

20.06.2009

guilwars.com, guildwiki


a początek coś, co zainteresuje zapewne wszystkich, którzy nie otrzymali w tym miesiącu swoich RP'ków za obstawienie Xunlai. Support GW masowo rozsyła mejle do wszystkich, którzy zgłosili brak punktów. Niestety, z treści mejla wynika jedynie tyle, że otrzymali (i wciąż otrzymują) ogromną ilość zgłoszeń w tej sprawie i że pracują nad rozwiązaniem. Wg. ANet'u rozwiązanie może zająć kilka dni. Treść mejla (po angielsku) w komentarzach.

onadto, na blogu Reginy, można znaleźć informacje na temat tego, jakie zmiany planowane są w świecie GW. Pierwszą z nich jest usunięcie Bohaterów z GvG oraz HA, natomiast drugą - stworzenie specjalnej grupy graczy - testerów, którzy będą mieli dostęp do testowego serwera, na którym trwają prace nad, między innymi, kolejnymi balance umiejętności.

Formularz zgłoszeniowy do grupy zostanie umieszczony na stronie guildwars.com już wkrótce, a wszyscy aplikanci powinni spełniać dwa wymagania: posiadać ukończone 18 lat oraz płynnie porozumiewać się w języku Angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie.

rzecią wiadomością dziś jest nocny update, który poprawił kilka błędów. Ich list znajduje się w komentarzach.

Komentarze (56)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net