Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 15:51
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kiedyś w Twierdzy Gunnara było można dostrzec sylwetkę nagiego faceta?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Oficjalna strona Guild Wars 2 i inne wieści.

Guild Wars 2

18.08.2009


reszcie, po miesiącach braku informacji, ANet przerywa milczenie w sprawie Guild Wars 2. Na razie niezbyt spektakularnie, lecz podobno jeszcze w tym tygodniu możemy spodziewać się kolejnych niespodzianek.

  o pierwsze, ruszyła strona www.guildwars2.com. Jeszcze niedawno przekierowywała na główną stronę GW, teraz jest na niej coś nowego. Czy tak właśnie będzie wyglądać logo nowej gry? Czas pokaże. Zapraszamy do spekulacji :)
  ojawił się także oficjalny twitter GW2: http://twitter.com/guildwars2. Na razie nie ma tam zbyt wiele, ale wygląda na to, że ANet przygotowuje się do coraz częstszego informowania nas o nowościach.
  ike O'Brien, szef studia ANet także wypowiedział się na ten temat:
  "Witajcie

  W zeszłym tygodniu obiecałem, że "już niedługo" będziecie po raz pierwszy mogli rzucić okiem na Guild Wars 2. Ta chwila już prawie nadeszła.
  Chciałbym podziękować wszystkim fanom za cierpliwość. Dopracowaliśmy grę na tyle, że możemy zacząć rozmawiać o niej publicznie. Wiem, że oczekiwaliście tej chwili z dużym napięciem. Już niedługo zrozumiecie, jak ambitne postawiliśmy sobie zadanie i czego dokonaliśmy przez te dwa lata pracy nad grą. Nadal mamy przed sobą wiele pracy, ale od tej pory będziemy już w stanie przekazywać wam nowe informacje z większą regularnością.
  Guild Wars 2 będzie ogromnym krokiem naprzód w stosunku do oryginału. Mamy najlepszy zespół w tej branży, pracujący najlepiej jak może. Jestem dumny z tego, czego dokonali do tej pory. Tak, jak mówiłem w zeszłym tygodniu jestem pewien, że gdy po raz pierwszy zobaczycie to, nad czym pracowaliśmy, bardzo się wam to spodoba. Nadchodzący tydzień będzie naprawdę ekscytujący."

  Źródło: http://wiki.guildwars.com/wiki/User_talk:Mike_O'Brien
Pozostaje tylko cieszyć się i czekać.

Komentarze (130)

Dodał(a): Kisuro

GuildWars.comTeenArena Net