Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 18:43
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...w Pre-Ascalonie jednak DA się złapać niedźwiedzia?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Stwórz sobie Hencha!

konkurs

28.08.2009

guildwars.com


a informacja zapewne ucieszy wielu z Was - bohaterowie mają na dobre zniknąć zarówno z bitew GvG jak i potyczek na HA. A, żeby drużyny, którym trudniej jest zmontować 8-osobowy team nie musiały obchodzić się smakiem, pojawi się kilku nowych przydu... henchy.

tutaj właśnie wkraczacie Wy: Anet ogłosiła konkurs w którym każdy gracz może stworzyć build dla tych nowych NPC.

ak to się je? Nic trudnego. Wystarczy zmontować odpowiedni build na swojej postaci i udać się do Wielkiej świątyni Baltazara. Tam znajduje się Dizhou [Xunlai Pollster], NPC zbierający buildy do konkursu. Po rozmowie z nim i wybraniu odpowiedniego trybu (GvG lub HA) dla naszego buildu zostanie on zgłoszony do konkursu. Każde konto może zgłosić do trzech buildów dla każdego z trybów*.

onkurs potrwa od 27 Sierpnia do 10 Września tego roku. Aby wziąć udział w zabawie trzeba mieć dostęp do skrzynki mejlowej powiązanej z Waszym kontem (innymi słowy - ANet skontaktuje się z uczestnikami poprzez mejle będące ich loginem).

co z tego będziecie mieć? Satysfakcję :P. No i oczywiście kilka dość ciekawych nagród. Dwudziestu uczestników otrzyma następującą bonifikatę za swoje wysiłki: Nowy hench zostanie nazwany ich nickiem w grze (pod warunkiem, że będzie on spełniał wymogi dotyczące imion - nie będzie wulgarny lub głupi, np. Asfd Grth) oraz Everlasting Tonic, który pozwoli zamienić się w NPC zaprojektowanego przez danego gracza. Ponadto Anet może wyznaczyć dodatkowe nagrody i dodatkowych zwycięzców, jeśli jakiś pomysł ich zadziwi :).

Zasady Konkursu:

  Gracz może zgłosić do trzech pasków umiejętności na konto*
  Buildy muszą być autorskie, nie mogą być kopiami buildów z innych źródeł.
  Gracze muszą mieć ukończone 13 lat. Ze względu na przepisy prawne, uczestnicy Europejscy muszą mieć ukończone 18 lat lub podać dane jednego ze swoich prawnych opiekunów.
  W konkursie nie mogą brać udziału członkowie ekipy Anetu, NC Interactive, NCsoft Europe Ltd., NCsoft Corporation ("Sponsorzy"), ani członkowie firm przez nich reprezentowanych, ich rodziny.
  Zgłoszenia będą akceptowane w rejonach Stanów Zjednoczonych (poza Rhode Island, Guam, Puerto Rico, oraz zagranicznych instalacji wojskowych) oraz Europy. Kanadyjczycy będą musieli odpowiedzieć na dodatkowe pytanie matematyczne, aby odebrać swoją nagrodę.
  Nagrody: jest ich 20. Każdy zwycięzca otrzyma przywilej nazwania nowego NPC swoim nickiem i paskiem umiejętności które zgłosił do konkursu. Dodatkowe nagrody zostały podane wcześniej, w sekcji nagród.
  Wpisy będą oceniane według zasług oraz wpływu na grę przez Dev Team. Jeśli więcej niż jedna osoba poda zwycięski build nagrodzony zostanie wylosowany spośród nich.
  Zgłoszenia muszą zostać wysłane do południa, 12:00, do wtorku, 10 Września 2009 (PST).
  Lista zwycięzców zostanie opublikowana około 24 Września 2009 na www.guildwars.com. Jesli zwycięzca nie podał prawidłowego adresu e-mail, lub nie odeśle informacji zwrotnej w czasie podanym w mejlu, albo odmówi przyjęcia nagrody, przypadnie ona następnemu graczowi w kolejce do około 28 Września 2009. Nagrody nieodebrane przez dodatkowych zwycięzców nie przypadną nikomu. Za nagrody nie przysługuje ekwiwalent finansowy, chyba, że sponsor zdecyduje o wyznaczeniu nagrody alternatywnej o porównywalnej wartości. Jeśli uczestnik nie ukończył 18 roku życia, jego prawny opiekun musi również podpisać przesłaną dokumentację.


Lista zwycięzców zostanie opublikowana na guildwars.com. Dodatkowo, liste można otrzymać listownie po wysłaniu zaadresowanej koperty na adres:

Guild Wars Henchman Skill Bar Contest 2009
ArenaNet, Inc.
227 Bellevue, Way NE, #75
Bellevue, WA 98004

(* nieścisłość - w jednym miejscu ANet pisze, że po 3 skillbary na każdy tryb a w innym - 3 na konto - przyp. tłum.)

Komentarze (57)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net