Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 17:42
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kiedyś, aby zmienić rozłożenie atrybutów, trzeba było za każdy wycofany punkt płacić specjalnymi punktami atrybutów?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Lista wywiadów dotyczących GW2

Guild Wars 2

29.08.2009

guildwars2.com


od tym adresem ukazała się lista wywiadów, jakich członkowie ArenaNet udzielili na temat Guild Wars 2. Oto krótkie podsumowanie:
----
pause.com - Kilka pytań do Mike'a O'Briena
Szef studia ArenaNet, Mike O'Brien opowiada o systemie interaktywnych eventów w Guild Wars 2 i o tym, jak działania graczy mogą wpływać na otaczający ich świat.
----
ign.com - wywiad video o Guild Wars 2
Jeden z projektantów gry, Jeff Grubb oraz dyrektor artystyczny Daniel Dociu rozmawiają z ign.com o Guild Wars 2. Daniel opowiada obszarach podwodnych, które można w pełni odkrywać, Jeff natomiast dzieli się informacjami o zmianach, jakie zaszły w Tyrii oraz o przepotężnych smokach.
----
eurogamer.com - preview Guild Wars 2
Główny projektant Eric Flannum oraz kilku kluczowych członków zespołu tworzącego grę opisuje stały, w pełni zaludniony świat, nowy system World PvP oraz to, czego nauczyli się podczas prac nad pierwszą częścią Guild Wars.
----
ign.com - Guild Wars 2 w pytaniach i odpowiedziach
Mike O'Brien, Eric Flannum oraz jedna z osób projektujących grę, Ree Soesbee, opowiadają o tworzeniu gry, o tym, jakie możliwości opowiadania historii daje stały świat oraz o pięciu grywalnych rasach.
----
Uwaga: tłumaczenia wszystkich wywiadów można (lub już bardzo niedługo będzie można) znależć na stronie guildwars.pl, pod tym adresem: http://www.guildwars.pl/?art=381

Komentarze (27)

Dodał(a): Kisuro

GuildWars.comTeenArena Net