Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 04:32
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...żaba w Lion's Arch i w Shing Jea Monastery czasami staje się "alter ego" twórców gry i w ten sposób rozmawiają oni z graczami?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Kolejne podsumowania (i nie tylko)

Targi, weekend

11.09.2009

twitter, facebook


AX dobiegł końca, ekipa ANetu dochodzi do zdrowia, a zamiast raczyć nas balance umiejętności raczy nas... podsumowaniem targów. Na flickr.com znaleźć można zdjęcia z imprezy natomiast na YouTube znalazły się filmiki, na których można usłyszeć kilka wypowiedzi dotyczących Guild Wars 2. Całą kolekcję znajdziecie tutaj.

teraz kilka wiadomości dotyczących GW1. Regina oficjalnie potwierdziła na twitterze tegoroczny "Talk like a Pirate Day" w Guild Wars. A dla kogo będzie to istyotna informacja? Dla wszystkich pragnących nabić tytuł pijaka (lub tych, którzy chcieliby na takich ludziach odrobinkę zarobić), gdyż w ten dzień z potworów powinny wypadać Butelki Grogu, które nie dość, że dają niezłego kopa, to jeszcze pokazują jak długo jeszcze będziemy pijani - na zdrowie! (promocja ważna tylko 19 września).

onadto, zgodnie z planem (o dziwo) z Wielkiej Świątyni Baltazara zniknął NPC przyjmujący konkursowe buildy dla nowych przydup... najemników. Teraz zostało nam już tylko czekać na ogłoszenie wyników (i wprowadzenie buildów w życie).

Komentarze (9)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net