Witamy! Jest poniedzialek 23.10.2017, godzina 22:43
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...mesmerski Chaos Damage liczy się jako Elemental Damage?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Różne różności

Update, wiki, konkurs

25.09.2009

guildwars.com


óż ciekawego mam Wam dzisiaj do przekazania? Ano, troszkę się wydarzyło. Po pierwsze dziś ogłoszeni mieli zostać zwycięzcy w konkursie na pasek dla nowego hencha, w którym udział wzięło ponad 30k graczy/kont. I właśnie ze względu na tak dużą ilość uczestników zwycięzców poznamy dopiero 1 października - dlatego wszystkich, którzy wzięli udział w zabawie prosimy o cierpliwość.

o drugie, jak donosi Titanius, w niewielkim update, jakie miało miejsce w nocy, rozdzieleniu uległa umiejętność Mantra of Resolve. Wersja PvP działa tak, jak po ostatnim balance umiejętności, natomiast wersja PvE została cofnięta do wcześniejszej funkcjonalności - go go raptor farmers! Naprawiono także błąd w działaniu Escape, który nie blokował poprawnie ataków w walce wręcz.

wreszcie po trzecie, ANet aktywnie poszukuje ochotników do tłumaczenia GW na Tradycyjny Chiński. Więc jeśli ktoś posługuje się tym językiem ma szansę wspomóc społeczność przedstawiając swoje wersje nazw i opisów umiejętności na tej stronie oficjalnej wiki. Ciekawe czy gracze z innych krajów będą mieli kiedyś szansę, aby wykazać się w ten sposób...

Komentarze (18)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net