Witamy! Jest czwartek 19.10.2017, godzina 07:18
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Kiedyś postacie mówiące w cut-scenkach nie ruszały ustami?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Jeszcze Więcej Wywiadów!

Wywiad

29.09.2009

Różne


d czego by tu zacząć... Może najpierw od zaległych tłumaczeń wywiadów, jakie opublikowało ZAM? Pierwszy z nich można przeczytać tutaj, a Mike O'Brien opowiada w nim (między innymi) o przesłankach, jakie pchnęły twórców Guild Wars do stworzenia drugiej części. Jego tłumaczenie znajdziecie tutaj.

ruga cześć tego wywiadu, również opublikowana przez ZAM, (konkretnie tutaj) poświęcona jest już stricte Guild Wars 2 a dowiedzieć się z niej można między innymi o tym, że sequel naszego ulubionego MMO będzie w pełni obsługiwał Havoc. Tłumaczenie znajdziecie tutaj.

onadto na Guild Wars Guru pojawiło się anglojęzyczne streszczenie opublikowanego przez francuską stronę Mondes Persistants wywiadu z Chrisem Lye. Oryginalną (francuskojęzyczną) wersję przeczytać można tutaj, natomiast w streszczeniu, które znajduje się w tym newsie na Guru, znalazły się informacje dotyczące:

    Map Travel - zamiast klasycznych podróży "klikając po mapie" gracze przemieszczać się będą na duże odległości przy pomocy teleportów zbudowanych przez Asury.
    Gildie - Będzie możliwość dołączenia do tej samej gildii członków różnych ras. Będzie też możliwość gry PvP przypominającej dzisiejsze GvG.
    Podwodna eksploracja - Aby ułatwić dostęp do połowy świata gry (czyli głębin) postacie pływające i nurkujące nie będą mogły utonąć podczas zwiedzania dna morza.
    Smoki - Smoki będą główną siłą w Guild Wars 2. Prawdopodobnie, choć Chris nie mógł jeszcze o tym nic powiedzieć, będą miały również wpływ na PvP.


Jeśli ktoś zna francuski i miałby chęć przetłumaczyć cały tekst, to z przyjemnością opublikujemy go na naszej stronie :)

ostatnia sprawa, w najnowszym numerze CD-Action (październik 2009) przeczytać będzie można obszerną zapowiedz poświęconą Guild Wars 2.

Komentarze (35)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net