Witamy! Jest wtorek 17.10.2017, godzina 17:06
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Jadeitowe Morze zamieniło się w kamień po śmierci Shiro, która wywołała tzw. Jadeitowy Wiatr, a kiedyś było normalnym morzem?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Drobny update, drobne zapowiedzi

Update

08.10.2009

guildwars.com, guild wars wiki


apewne wielu z Was zauważyło, że dziś w nocy pojawił się kolejny update. A co takiego w nim siedziało? Nie aż tak dużo, ot kosmetyka:

Automatyczne Turnieje
  Zaktualizowano rotację map turniejów.
Opisy Umiejętności
  Dodano część opisów umiejętności w Tradycyjnym Chińskim (lista poprawionych skilli tutaj)
Błędy
  Naprawiono błąd, który sprawiał, że Murakai, Lady of the Night przy pomocy Murakai's Call przywoływała nieskończoną liczbę przydu... pomocników.

onadto, na blogu Reginy, jak donosi Titanius, pojawiła się informacja o postępach prac nad zmianami w GW. Możecie ją przeczytać po angielsku tutaj a po polsku poniżej:

  Najemnicy: Wszyscy najemnicy PvE przeszli już renowację, ich buildy został zmienione a statystyki poprawione. Do zrobienia zostały jeszcze tylko usprawnienia AI. Live Team przekopała się przez 30k+ zgłoszeń i wybrała 40 ich zdaniem najlepszych buildów dla nowych heniów. Trwają prace nad AI, aby była w stanie je udźwignąć, zwycięzcy są "ścigani" aby podali odpowiednie imiona dla pomocników. Ostatnią fazą tego projektu będzie stworzenie odpowiednich modeli postaci dla tych NPC.
  Skórki PvP: Tu praca została ukończona. Poprawiono błędy graficzne skinów z EotN, zmniejszono ceny i dodano możliwość zakupu za ZCoins.
  Synchro na RA: Programiści GW2 spędzili sporo czasu na grę PvP w GW w swoim wolnym czasie, co zaowocowało dyskusją na temat synchro na RA. Jeden z programistów znalazł sposób, żeby utrudnić ten proceder a zmiany te zostały wprowadzone 1 września.
  Sealed Deck: Ten projekt zajął odrobinę więcej czasu niż przypuszczaliśmy, gdyż trzeba było stworzyć wszystko od podstaw. W tym momencie Joe pracuje nad usunięciem ostatnich śladów po TA i HB. Trwają również pierwsze testy Sealed Deck. Nowy tryb ma już wszystkie podstawowe funkcje, jedyne co trzeba zrobić to przetestować go w celu wykrycia i usunięcia błędów.
  GvG Tiebreaker: Po przeczytaniu ogromnej ilości opinii na ten temat wypunktowaliśmy najważniejsze rzeczy do poprawek, ale cała praca została na razie wstrzymana. Prace zostaną wznowione gdy na dobre ruszy Test Krewe, gdyż zmiany tego typu muszą zostać zrobione naprawdę solidnie, a to wymaga dużej ilości czasu i ludzi.
  Poprawki w Fort Aspenwood i Jade Quarry: Ze względu na to, że są to w głównej mierze sprawy związane z kodem, prace zostały wstrzymane.
  Nowa mapa w HoH'u: prace wstrzymane do czasu pełnego startu Test Krewe.
  Nowa rozpiska AT: Według Izzy'ego zakończenie prac to tylko kwestia ostatnich szlifów i naciśnięcia guziczka.
  Następny Balance: Prace jeszcze się nie rozpoczęły, Linsey nie będzie mieć na to czasu aż do rozpoczęcia Halloween. Zostaniecie poinformowani gdy prace ruszą.
  Halloween: Prace trwają pełną parą. Wprowadzone zostaną nowe smaczki i nie mamy tu na myśli tylko kilku kolejnych słabych dowcipów. Mamy nadzieję, że uda nam się wprowadzić w tym roku wszystkie związane z tym eventem pomysły.


Komentarze (21)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net