Witamy! Jest czwartek 19.10.2017, godzina 07:08
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...założenie słuchawek tylko na jedną godzinę, powoduje wzrost ilości bakterii w Twoim uchu o 700%?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Spore Zaległości

Różne

01.11.2009

rózne


a wstępie chciałem przeprosić za drobne obsuwy w temacie newsów na gw.pl - nie byłem w stanie monitorować stron poświęconych grze z przyczyn niezależnych ode mnie. A co takiego nazbierało się przez ten czas w świecie GW? A całkiem sporo...

o pierwsze, jak donosi Titanius, w czwartkową noc "miał miejsce update. Tym razem głównym punktem programu było usunięcie bohaterów z siedzib gildii oraz z Drogi bohatera. Na ich miejsce wprowadzono najemników z umiejętnościami z niedawnego konkursu. Na uwagę zasługuje fakt, że obecnie po kliknięciu na najemniku pojawia się krótkie info biograficzne oraz list jego umiejętności.

onadto poprawiono błąd w Kopalni Jadeitu, Osikowym Forcie i Bitwach Sojuszy polegający na tym, że NPC używali umiejętności w wersji PvE. Obecnie oni korzystają z wersji PvP. Poprawiono tez Devonę - od teraz w Raisu Palace oraz Imperial Sanctum. będzie używała Charge!" zamiast Enraged Smash. Poza tym duchy nie mogą być już celem czaru Healing Ribbon.

kolei Regina w swoim dzienniku przestrzega przed oszustami oferującymi miniaturkę Mad King's Guard - otóż owa miniaturka nie jest dostępna nigdzie poza wygraną konkursu Halloweenowego. Nie dajcie się nabrać!"

a stronie guildwars.com pojawiły się informacje dotyczące wyników konkursu Halloweenowego, które można przeczytać tutaj, w imieniu całej redakcji gratuluję zarówno zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom konkursu i życzę powodzenia w przyszłym roku.

onadto, jak się okazuje ANet poszukuje twórców stron internetowych. Pełne ogłoszenie można przeczytać tutaj, ja natomiast napiszę, że w wymaganiach znalazły się kodowanie w JavaScript, ASP.NET oraz ASP.NET MVC.

rzecią wiadomością prosto z gw.com sa szykujace się w najbliższym czasie przedsięwzięcia organizowane przez graczy:

    Healbot Blues przeżyło specjalne, Halloweenowe uaktualnienie, w którym znalazła się między innymi komiksowa odpowiedź na trailer GuildWars 2.
    InfestedHydralisk organizuje Commander's Challenge! aby wziąć w nim udział należy stworzyć filmik opowiadający historię Twojej postaci z Guild Wars. Najważniejsze w filmach mają być nie tylko fabuły lecz także kreatywność i inwencja. Więcej szczegółów na stronie projektu.


a stronie guildwars2.com z kolei pojawiły się dwie tapety z postaciami z tego nadchodzącego szerokimi krokami tytułu. Obie można znaleźć tutaj.

prócz tapet w sieci pojawił się również nowe concept arty związane z GW2. Część z nich możecie zobaczyć na guildwars2guru, a konkretniej w tym poście.

na koniec ciekawostka. Pewna chora na niewydolność serca dziewczynka imieniem Emily, dzięki fundacji Make-A-Wish, udała się do biur ArenaNet i miała okazję jako pierwszy gracz "z zewnątrz" pograć w GuildWars2. Udało jej się również namówić jednego z twórców na drobne zmiany w grze! Historię Emily (w języku angielskim) można przeczytać tutaj, natomiast jej polskie tłumaczenie (autorstwa Duraximusa) - tutaj.

Komentarze (32)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net