Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:19
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...w starym nordyckim języku Rurik oznacza "sławny władca"?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Papierowa Inicjatywa

konkurs

03.12.2009

guildwars.pl


ohoho! - Nadchodzi mikołaj! Dziś w tą lubiącą czerwień i biel postać powożącą saniami pełnymi reniferów ma zamiar wcielić się niejaki Tonny, który postanowił ufundować 100k osobie, która pod koniec miesiąca jako pierwsza poskłada wszystkie papierowe miniaturki, jakie ukazują się w tym miesiącu na guildwars.com. Zasady są proste jak budowa rózgi - kto pierwszy, ten lepszy.

djęcia swoich papierowych dzieł należy wysyłać na adres redakcja@guildwars.pl w tytule wiadomości wpisując "Papierowa Inicjatywa" a w treści podając swój nick na forum.

eby uniknąć oszustw i nieporozumień, na zdjęciu z figurkami powinien być również widoczny ekran Waszego komputera z otwartym profilem uczestnika na forum gw.pl - ważne, żeby nick na zdjęciu był taki sam jak nick w mejlu zgłoszeniowym.

wycięzca zostanie poinformowany o swojej wygranej poprzez prywatną wiadomość na forum. Jeśli osoba ta nie odpisze na wiadomość w ciągu 48 godzin i nie poda nam swojego nicku w grze nagrodę otrzyma drugie w kolejności zgłoszenie.

rganizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie i odwołania konkursu bez podania przyczyny.

óż, pewnie niedawno już to słyszeliście, ale... Towarzysze! Do nożyc!

Komentarze (12)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net