Witamy! Jest wtorek 17.10.2017, godzina 17:06
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...w grze można natrafić na takich bossów jak Dupek the Mighty?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Wywiady, Eventy i... Haiti?

Różne

07.02.2010

guildwars.com


a wstępie wybaczcie zaległości, bo w ciągu mojej nieobecności nazbierało się troszkę zaległych newsów, niestety nie zawsze ma się wpływ na wszystko co dzieje się dookoła... ale dość jęczenia, bo napisać trzeba sporo.

acznijmy od najnowszej wiadomości - portal Massively opublikował pierwszą część wywiadu z "oficerami łącznościowymi między twórcami a graczami" różnych gier MMO, w tym Reginą, na temat tego co należy zrobić, aby stworzyć dobrego bloga o grach komputerowych. tekst można przeczytać tutaj.

o do wspomnianych w tytule newsa Eventów, to można spodziewać się ich dwóch rodzajów. Pierwszym jest oczekiwany przez wszystkich graczy oficjalny Canthan New Year event, w którym z okazji Roku Tygrysa czeka na nas nowy, świecący minipet, na osoby, które wezmą udział w finale czeka (według opisu na gw.com) "tajemnicza nagroda" oraz cała masa znanych z poprzednich lat atrakcji czyli wyścigów żuków. areny smoka oraz dziewięciu pierścieni. No i oczywiście całej masy słodkości alkoholu i wybuchowych niespodzianek do nabijania tytułów. Cała zabawa rozpocznie się 12 lutego, w piątek, o 9 wieczorem naszego czasu a zakończy, również o 9 wieczorem, w poniedziałek, 15 lutego. Finał a wraz z nim wielkie pichcenie, odbywać się będzie co 3 godziny przez cała niedzielę. Więcej szczegółów tutaj.

co do mniej oficjalnych eventów, to gracze M A L I B U Barbie, Anolie Midknight, Daniel Frozenwind, oraz DJ Popcorn organizują w tym roku "Eye of the Tiger", w którym zdobyć będzie można sporą ilość ciekawych nagród z okazji nadchodzącego Roku Tygrysa. Informacje na temat tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

uildWars.us (kiedyś Photics.com) wypuściło ulepszoną wersję swojej gry Guild Wars: Conquest. Znajdziecie w niej potwory, walki PvP, zadania, łowienie ryb i wiele, wiele innych atrakcji. Można w nią zagrać online lub przy pomocy niektórych telefonów komórkowych a znajdziecie ją tutaj.

ealbot Blues z okazji osiągnięcia miliona odwiedzin wypuścił nowy komiks o GW, który można przeczytać tutaj.

uildWars.us oferuje również swoim użytkownikom mozliwość założenia bloga o GW. można to zrobić na tej stronie. Tego typu blogi mają szanse znaleźć się wśród stron wyróżnionych przez gw.com.

skoro już o blogach mowa, to jeden z nich, Guild Wars Bard, napisany przez niejakiego Laird'a (@HexDSL), w którym znaleźć można tutoriale, komentarze oraz dyskusję na temat gry i jej społeczności, został właśnie wyróżniony przez oficjalną stronę GW.

na koniec, Gaming World Events organizuje dzisiaj swój pierwszy event w GW. "Gamers Giving Back to Haiti", bo tak nazywa się zabawa, potrwa od 9 wieczorem naszego czasu do 3 w nocy w LA inter 1. Celem zabawy jest zebranie 1337$ dla Kanadyjskiego Czerwonego Krzyża na rzecz Haiti. Oprócz zwyczajowych nagród w grze podczas eventu zdobyć będzie można również 10 podpisanych kopii "The Art of Guild Wars 2" oraz całą masę opatrzonych autografami pocztówek z artami z GW2 (podobnych do tych, jakie trafiły do graczy z całego świata z okazji świąt Bożego Narodzenia). Regina Buenaobra również pojawi się podczas zabawy aby wesprzeć graczy i organizatorów. Więcej informacji na temat eventu i sposobów wpłacania datków można znaleźć na facebooku eventu, na jego stronie na wiki, oraz na Guild Wars Guru.

Komentarze (11)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net