Witamy! Jest wtorek 17.10.2017, godzina 17:07
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...we wczesnych betach Askalon nazywał się Khylo?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Ghosts of Ascalon

News

24.02.2010

www.guildwars2.com


wieście pięćdziesiąt lat temu Askalon spłonął

Król Aldebran desperacko broniący swojej ojczyzny, przyzwał potężnego Foefire aby odeprzeć najeźdźców. Jednak magia jest obosieczną bronią - Foefire spalił zarówno Charrów jak i ludzi. Spośród dymiących ciał Charrów powstali Askalończycy przemienieni gniewem króla w duchy. Powstali aby strzec swoich ziem wiecznie. Potężne królestwo stało się cieniem swej dawnej chwały.

Wieki później potomkowie Askalończyków zasymilowani z ludem Kryty zostali osaczeni. Królowa Jennah negocjuje sojusz z Charrami, żeby ocalić ludzkość. Jest jednak przeszkoda. Legiony Charrów nie zaakceptują sojuszu dopóki ich najcenniejsza własność - Claw of the Khan-Ur nie zostanie zwrócona z ruin Askalonu.

Tak oto chaotycznie dobrana grupa awanturników zostaje wysłana w nawiedzane przez duchy ziemie z zadaniem odzyskania 'Szponu'. Bez artefaktu nie będzie nadziei na pokój pomiędzy ludźmi i Charrami. Jednak nieumarły król Askalonu nie podda się bez walki. Nie każdy pragnie pokoju!



Pojawiła się oficjalna zapowiedź jednej z książek opisującej historię pomiędzy Guild Wars a Guild Wars 2.
Pierwsza książka z serii będzie nosić tytuł Ghosts of Ascalon, została napisana przez Matta Forbeck'a i Jeffa Grubb'a. Planowane wydanie - lato 2010.

Komentarze (40)

Dodał(a): Guen

GuildWars.comTeenArena Net