Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 18:45
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kiedyś jedna część zbroi Knight's absorbowała obrażenia na całe ciało?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Konkurs FoW

konkurs

16.03.2010

guildwars.pl


ildia [ndrw] postanowiła nieco rozruszać skostniałą scenę PvE w gildłorsie organizując konkurs z dość interesującymi nagrodami, wśród których znajdą się niesamowite Mini Fungal Wallowy i Armbraces of Truth! Na czym jednak miałaby polegać zabawa? Na jak najszybszym skończeniu jednej z elitarnych lokacji - Fissure of Woe, na Hard Mode. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do Lorka poprzez PW na forum. Zapisy trwają do północy 23 marca tego roku, koniec konkursu planowany jest na 13 kwietnia, również o północy (i do tej daty należy przysyłać screeny z osiągniętym czasem).

Zasady konkursu:

Konkurs polega na ukończeniu teamem minimum 4 żywych osób (puste miejsca w drużynie muszą zajmować hero/henche) lokacji Fissure Of Woe na HM, w jak najlepszym czasie. Z powodu niemożliwości kontrolowania, wszystkie consumable są dozwolone, jedynym ograniczeniem jest zakaz używania 3 skilli: Spell Breaker, Obsidian Flesh i Shadow Form.

Aby się zapisać, należy wysłać pm z nazwą gildii bądź składem drużyny (w przypadku drużyn, których członkowie należą do różnych gildii) do organizatora konkursu do północy 23 marca tego roku.

Konkurs trwa 3 tygodnie od momentu zakończenia zapisów, jego zakończenie planowane jest na 13 kwietnia, również o północy.
Screen z ukończenia FoW powinien zawierać:
- komendę /age
- Quest Log z pokazanymi ukończonymi celami misji
- Niezamazany Skillbar. W przypadku używania hero, ich skillbary muszą być widoczne na screenie.
Screena musi zrobić każdy uczestnik wypadu (czyli jeżeli w teamie było 8 osób to należy wysłać 8 screenów). Jakiekolwiek zamazywanie czegokolwiek na screenie jest niedozwolone.

Nagrody:

1st: 8xAoT na drużynę
2nd: 40 Ecto na drużynę
3rd: 8x Mini Wallow unded
(nagrody mogą ulec zmianie, lecz jedynie "na plus")

Życzymy przyjemnego współzawodnictwa!

*Portal guildwars.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie obrażenia lub ewentualną śmierć gryfów w forest oraz przypomina, iż nie jest oficjalnym organizatorem konkursu, a jedynie obejmuje nad nim patronat medialny

Komentarze (32)

Dodał(a): Tom

GuildWars.comTeenArena Net