Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 19:34
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...na naszym forum postawiono ponad 1,5k pytań o mechanikę gry? Odpowiedzi na te i na inne pytania, na 99% znajdziesz w naszym FAQ?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Mniej botów na HA?

Walka z bottingiem

27.05.2010

www.guildwars.com


areszcie doczekaliśmy się! Aneta rozdała 3700 permanent banów za botting i ustawianie meczy. Anet zaznacza, ze ostatnio szczególne widoczne stały się boty używane na PvP. Mogliście doświadczyć ich wielokrotnie, grając na m.in. HA. Zapamiętaliśmy prawdopodobnie bot mesmerów, przerywających nasze umiejętności w połowie castu.

renaNet informuje też, że zwiększono liczbę osób odpowiedzialnych za wyłapywanie botów i usuwanie luk, które pozwalają na ich działanie. Proszą, by wszystkie przypadki oszustwa zgłaszać na adres support@guildwars.com, a w temacie wpisywać Match Manipulation (gdy przypuszczamy, że ktoś próbuje "ustawić" mecz), Game Exploit (gdy ktoś wykorzystuje błędy w grze) lub Botting (wiadomo). Przestrzega także przed łamaniem regulaminu - "jeżeli nie jesteś pewien czy coś jest dopuszczalne przez regulamin czy nie, nie rób tego". Więcej możecie przeczytać tutaj.

onadto ukazał się artykuł na stronie gw2.com, w którym Ree Soesbee opowiada o "Osobistej Historii" postaci. Artykuł można zaleźć tutaj, a tłumaczenie when-its-done.

osłownie przed chwilą miała miejsce mała aktualizacja. Szczegóły na forum.Komentarze (121)

Dodał(a): Rvik & Kisuro

GuildWars.comTeenArena Net