Witamy! Jest poniedzialek 23.10.2017, godzina 22:43
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...lure/pull oznacza odciągniecie potworów od sąsiednich grup, aby można je było łatwo zabić?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Kolejna fala wywiadów?

Różne

04.06.2010

blog ArenaNet, guild wars 1 guru


nów zaczynają zalewać nas publikacje na temat Guild Wars 2. Może nie jest ich aż tyle, jak w chwili opublikowania wiadomości na temat Dynamicznych Wydarzeń, ale jednak... Spis tego, co się pojawiło i o czym pisano znajdziecie poniżej, a ja tymczasem napomknę jeszcze, że zwycięzcą ostatniego mAT zostali Get Good [GG], którzy pokonali The Marvel Superheroes [MSH]. Na miejscu trzecim uplasowało się [sup]... pełne wyniki znajdziecie tutaj.

Lista publikacji:

    Bobby Stein opowiada o stylu, ortografii i interpunkcji, tłumacząc na blogu ArenaNet dlaczego nagle Sylvari zmienili się w sylvari a ludzie... pozostali ludźmi. Myślę, ze tym razem darujemy sobie tłumaczenie tego tekstu :)
    Kekkai Kotaki w kolejnym wpisie z bloga ANet opowiada o aukcji Beutiful Grim'a, na której znajdą się między innymi jego prace. Dochód z akcji przeznaczony będzie na pomoc w rehabilitacji po operacji raka piersi dla dziewczyny jednego z organizatorów aukcji.
    I na koniec wywiad dla słowackiego serwisu Guild Wars Slovenia, w którym można dowiedzieć się między innymi tego, że w World vs World dostępny będzie system "sidekicków" czyli po prostu przydupasów podobnych do henchy znanych z GW1, poruszanie się po mapie świata między miastami będzie łatwiejsze niż w GW1, ze względu na możliwość łatwiejszego omijania mobów a dynamiczne wydarzenia nie będą stwarzać sytuacji, w których gracze musieliby walczyć między sobą po dwóch stronach konfliktu. Pełny tekst znajdziecie tutaj, tłumaczenie wkrótce.


Komentarze (24)

Dodał(a): T.

GuildWars.comTeenArena Net