Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 04:42
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Guild Wars jest jedną z najczęściej uaktualnianych gier na świecie?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Gry, duchy i podcast

Guild Wars 2

02.07.2010

Różne


amy dla Was dwie kolejne informacje. Jak informuje I Shan I, John Stumme postanowił napisać swój własny artykuł na temat zajęć lub, jak kto woli, na temat gier w grze. Są również wieści, dotyczące pierwszej książki osadzonej w świecie Guild Wars - Ghosts of Ascalon, której premiera zapowiada jest już na koniec tego miesiąca. W tym miejscu można znaleźć pierwszy rozdział tej książki.

a guildwars.com można znaleźć nowe społecznościowe newsy.
    Ukazał się nowy numer GuildMaga - nieoficjalny magazyn o Guild Wars. Znajdziecie tam artykuły na temat asury, historii Orr, letniej mody, Bliższemu Gwiazdom, bogini Dwayny oraz wiele innych! Dodatkowo GuildMag na spółkę z Guild Wars 2 Guru organizuje konkurs, w którym można wygrać kod odblokowujący kostium albo Lśniącego Ostrza albo Białej Opończy!
    Ale zaraz! To nie wszystko na temat GuildMaga! Uruchamia on bowiem cotygodniowy podcast, nazwany po prostu GuildMag Podcast. Prowadzony przez SabreWolfa oraz Malchiora Devenholma, GuildMag podcast będzie omawiał ostatnie nowinki dotyczące zarówno Guild Wars, jak i Guild Wars 2, więc miejcie się na baczności!
    D.W. Kirin przygotowała sprawozdanie ze swoich podróży wzdłuż i wszerz Canthy w samą porę, bo właśnie rozpoczął się festiwal smoka Festiwal Smoka! Koniecznie rzućcie okiem na jej foto-blog - Tyryjska Odyseja - zaurocz się w pięknie Imperium Smoka!


o za tymi wszystkimi rewelacjami, wczoraj musieliśmy zrestarować grę z powodu malutkiej aktualizacji. Naturalnie poczyniono przygotowania na Festiwal Smoka oraz naprawiono mały błąd, który powodował, że fryzura niektórych paragonek z dwoma warkoczami była półprzeźroczysta.

Komentarze (12)

Dodał(a): Rvik

GuildWars.comTeenArena Net