Witamy! Jest czwartek 19.10.2017, godzina 07:33
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...możliwe jest zdobycie 20. poziomu w Pre-Searingu?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Gracze nie gęsi i swój konkurs mają

konkurs

02.10.2010

guildwars.com


o prawda Halołin do polskich świąt się nie zalicza, ale coraz częściej nawiązania do tego wchłanianego chyba razem z makdonaldami dnia można zobaczyć na naszych ulicach i/lub telewizorze. No i oczywiście na ekranach naszych komputerów, bo eventy i dekoracje związane z Halloween zawsze gościły w grach typu MMO. Nie wiemy jeszcze niczego konkretnego na temat tegorocznych obchodów owego święta w GW, możemy jednak zaobserwować pierwsze objawy zwiastujące jego rychłe nadejście, czyli zorganizowany przez ANet konkurs plastyczny, w którym jak co roku mogą wziąć udział gracze z całego świata i matematycy z Kanady.

by wziąć udział w szóstej już edycji konkursu należy, po stworzeniu pracy związanej zarówno z Halloween jak i GW wysłać jej zdjęcie/skan lub inną formę graficzną w formacie .jpg na adres contests@arena.net, zatytułowaną "Guild Wars Halloween Art Contest 2010", lub drogą poczty tradycyjnej na adres:

Guild Wars Halloween Art Contest
ArenaNet, Inc.
227 Bellevue Way NE #75
Bellevue, WA 98004 USA

liście powinny znaleźć się podstawowe dane nadsyłającego zgłoszenie, czyli imię, nazwisko, wiek, pełny adres pocztowy włącznie z krajem, adres poczty e-mail a także, jeśli chcecie pozostać anonimowi, pseudonim lub nick z GW. Zgłoszenia muszą zostać wysłane do 21:00 (naszego czasu), 22 października 2010.

o do formy pracy, obowiązuje pełna dowolność, może to być rysunek, kostium, wydzieranka a nawet forma z dmuchanego szkła - liczy się pomysł i wykonanie. Kilka przykładów zwycięskich prac z poprzednich edycji konkursu można znaleźć tutaj.

a zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

    Nagrody główne (x3): Headset Razer Charcharias, Miniaturka Mad King's Guard w grze.
    Nagrody główne w kategorii kostium(x3): Headset Razer Charcharias, Miniaturka Mad King's Guard w grze.
    Dodatkowe miejsca (x7): Mysz Razer Abyssus, Miniaturka Mad King's Guard w grze.
    Honorowe miejsca (x10): Miniaturka Mad King's Guard w grze.


yniki zostaną ogłoszone w okolicach 29 października 2010 na stronie www.guildwars.com, pełny regulamin konkursu w języku angielskim znajduje się tutaj.

odatkowo, w ramach zaległości, zgodnie z informacją podaną przez Anakina, na portalu KillTenRats ukazał się już jakiś czas temu artykuł na temat dungeonów w Guild Wars 2 - zainteresowanych odsyłam do tego linka.

Komentarze (14)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net