Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 07:48
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...na naszym forum postawiono ponad 1,5k pytań o mechanikę gry? Odpowiedzi na te i na inne pytania, na 99% znajdziesz w naszym FAQ?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Halloweenowe podsumowania

Różne

02.11.2010

guildwars.com, guild wars guru


a pierwszy ogień idzie wpis z bloga Anetki, który co prawda nie wnosi niczego nowego do świta GW, ale za to daje możliwość przyglądnięcia się jak też twórcy gry wyglądają (co prawda w potwornych przebraniach, ale zawsze). Zdjęcie oraz krótką notatkę znajdziecie tutaj.

rugim (tym razem poważniejszym) newsem związanym ze świętem zmarłych są wyniki konkursu plastycznego, organizowanego na stronie guildwars.com. Ich listę, wraz ze zwycięskimi pracami, znajdziecie tutaj, ja natomiast dodam, że w tym roku wyjątkowo dużo prac pochodzi ze stanów - czyżby stary kontynent odstawił GW na półkę?

na koniec troszkę podsumowań eventu napisanych "przez graczy, dla graczy", czyli kolejno:

    GuildCast - w którym można poczytać o wydarzeniach tegorocznego Halloween, nie tylko oczami jego redaktorów, ale również czytelników,
    GuildMag - który w tym wydaniu zmieścił dwa wywiady - jeden z Collinem Johnsonem, poświęcony GW2, drugi z Mad Queen Malafide, organizatorką jednego z nieoficjalnych eventów Halloweenowych w GW, troszkę informacji typu "lore" na temat Mad Kinga, Dhuuma, UW i armii nieumarłych w Nightfall... słowem, jest co poczytać.
    Flameseeker Chronicles - gdzie możemy przeczytać w skrócie o tym, co działo się w samym GW (czyli głównie o Halloween) oraz poza nim - a więc o tym, co o GW i GW2 pisze się obecnie w sieci.


Komentarze (29)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net