Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 15:06
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...jeżeli użyłeś Apply Poison i strzeliłeś do kogoś z Crippling Shota, to cel zostanie najpierw okulawiony, a dopiero potem otruty?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

"Gdzie Jest..." trzecia edycja

konkurs

21.08.2011

guildwars.pl
ak, zapewne wielu z Was domyślało się, że ten dzień się zbliża - i oto nadszedł. GuildWars.pl przygotowało bowiem dla Was kolejną, trzecią już edycję konkursu "Gdzie jest..."! Dla tych, których nie było z nami w poprzednich latach, oraz dla tych, którzy pamięć mają dobrą, lecz krótką, wyjaśniam, że konkurs polega na szukaniu miejsc, które wcześniej odwiedziła nasza redakcyjna sierotka (w tym roku jest nią Akim) i wysyłaniu do nas screenów z własną postacią w tych lokacjach. Wygrywa osoba, która w ciągu całego września będzie najszybciej dobiegać do poprawnych miejsc na terenie całej gry.

ista nagród jest pokaźna, bo w puli znalazło się przynajmniej 6 Armbrace of Truth, niezliczona ilość ektokulek i kluczy Zaishen oraz (zgodnie z wynikami ankiety) kupony upominkowe na zakupy w salonach Empik - gdyż skoro nie byliście zgodni co do tego jakie nagrody rzeczowe najbardziej Wam odpowiadają, każdy zwycięzca będzie miał możliwość własnoręcznego wyboru nagrody :)

egulamin konkursu znajdziecie w komentarzach, natomiast aby wziąć udział w konkursie wystarczy zgłosić się wysyłając Prywatną Wiadomość do konkursowego bota zatytułowaną "Zgłoszenie 3.0", podając w treści maksymalnie 4 nicki postaci w Guild Wars.

Komentarze (80)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net