Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 06:34
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...w czasach premiery GW: Prophecies niektóre runy kosztowały ok. 100k?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Wyniki trzeciej edycji konkursu

konkurs

08.10.2011

guildwars.pl


o i się doczekaliście. Może trwało to troszkę dłużej niż obiecywaliśmy, ale wyniki ostatniej edycji konkursu "Gdzie jest..." o kryptonimie operacyjnym "Akim" mamy już przygotowane, rozrysowane we wszelakich tabelkach i wykresikach a osoby, które znajdą swoje nicki na liście zwycięzców niech mają się na baczności, bo w tym roku mikołaj zawita u nich wcześniej. Ale zanim zdradzę kto tym razem najlepiej szukał Akima zdradzę coś innego - a mianowicie czym trzeba było zawinić,a by zgarnąć tegoroczną nagrodę-niespodziankę. Choć pewnie wielu z Was się tego domyśliła, jest ona prezentem dla najlepszego zawodnika w rejonie Wysp Bitewnych (a patrząc na tegoroczne zagadki to głównie menażerii Zaishen).

No ale dość już tego smęcenia! Lista zwycięzców* jest przecież ważniejsza!

*osoby z listy proszone są o jak najszybszy kontakt poprzez PW ze mną, czyli Tomem, w celu ustalenia metody odbioru nagród

Tegorocznym zwycięzcą został (po dwóch latach oczekiwania i łykania cybernetycznego kurzu z klawiatur innych graczy) darry, a tuż za nim znaleźli się kolejno sumik11 oraz grzesiek993. Ten ostatni, choć trzeci w klasyfikacji generalnej, okazał się najlepszy jeśli chodzi o znajomość Askalonu przed Spopieleniem, sumik11 zdeklasował dodatkowo rywali w dodatku Eye of the North, natomiast zwycięzca zgarnął (prawie) wszystko w trzech "podstawowych" kampaniach, czyli Prophecies, Factions i Nightfall. A wspomnianą wcześneij nagrodę-niespodziankę za Wyspy Bitewne zdobył Eld. Redakcyjna Sierotka natomiast do nagrody pocieszenia wytypowała w tym roku Gorącą kasię.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy natomiast do kontemplacji wspominanych już chyba wcześniej wykresów zapraszamy w komentarzach.

Komentarze (16)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net