Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 07:37
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Bazyliszek pręgowany(Basiliscus vittatus) nazywany jest niekiedy Jaszczurką Jezusa ponieważ potrafi biegać po wodzie?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Mapy w naszym portalu

31.08.2005


Po ciężkich bojach jakie toczyliśmy z edycją plików graficznych, powstała nasza własna Mapa |wiata Tyrii. Jest ona na razie w fazie testów dlatego jeśli coś nie zadziała prosimy o szybkie zgłaszanie na forum w dziale Uwagi i propozycje. Samą mapę można znaleźć w dwóch wersjach. Jedna jest to cała mapa świata w rodzielczości ok. 5000x3000px, a druga ma łączny rozmiar rzędu 7000x5000, ale podzielona jest na obszary: Ascalon, Pólnocne Góry, Kryta, Dżungla Maguuma, Kryształowa Pustynia, Południowe Góry i Pierścień Ognia. Główną rzeczą o jaką bym prosił potencjalnych "testerów" jest zwrócenie uwagi na możliwości jej ściągnięcia. Większe pliki trzymane są na innym serwerze. Chcemy sprawdzić czy zda to egzamin. Jeśli okaże się, że wystąpią jakieś problemy, postaramy się przerzucić mapę gdzie indziej.

Zarówno na jednej jak i drugiej mapie można odszukać kolekcjonerów, których lista wraz z tym co można od nich dostać jest do obejrzenia tutaj. Lista na pewno nie jest pełna i może zawierać błędy. Staramy się je poprawiać jak najszybciej, ale ilość kolekcjonerów w Tyrii, a także ich umiejscownienie utrudnia to zadanie.

Oprócz tego mam przyjemność powiadomić, że uzyskaliśmy zgodę botsang13 - autora mapy Fissure of Woe, z krótkim opisem zadań i zaznaczoną drogą ich wykonania, na umieszczenie jej w naszym portalu. Zapraszam do jej przeglądania tutaj.

Komentarze (10)

Dodał(a): Draghmar

GuildWars.comTeenArena Net