Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 18:34
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...na koniec ostatnich beta-testów GW, Gwen pojawiała się w losowych miejscach - wywoływała firestorm'y i wypowiadała zabawne kwestie?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Malownicze Skojarzenia - konkurs

konkurs

28.07.2012

GuildWars2.pl

Mam pytanie do wszystkich, którzy czekają na Guild Wars 2: odpicowaliście już Komnatę Chwały w pierwszej części gry? Co? Nie graliście w "jedynkę"? Cóż - co powiecie na szansę sprawdzenia pierwowzoru przed wyruszeniem w świat "dwójki"? Dzięki uprzejmości CDProjektu, polskiego wydawcy obu części gry, mamy dla was pięć platynowych edycji Guild Wars 1 (czyli wszystkich kampanii oraz dodatku w jednym pudełku) a także Guild Warsowe wydanie legendarnej już w pewnych kręgach myszy Razer Deathadder (protip - jest czarna). Macie chętkę na takie nagrody? Weźcie udział w naszym małym konkursie fotograficznym - wyślijcie do nas zdjęcie, które kojarzy się Wam ze światem Guild Wars lub Waszą grą wraz z krótkim uzasadnieniem, a już za dwa tygodnie paczka od naszej redakcji może umilić Wam oczekiwania na premierę.

Pełny regulamin znajdziecie w rozszerzeniu newsa poniżej - powodzenia!


Regulamin konkursu "Malownicze skojarzenia"

  Zasady ogólne
   Konkurs trwać będzie przez 14 dni i zakończy się 11 sierpnia 2012 o godzinie 23:59.
   Głosowanie jury oraz ogłoszenie zwycięzców nastąpi nie później niż po 2 dniach od zakończenia konkursu, to jest 13 sierpnia 2012 o godznie 23:59.
   Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w wątku forumowym (komentarze do tego newsa) umieścić zdjęcie fotograficzne, które kojarzy się wam z Guild Wars 2, bądź waszymi ogólnie pojętymi planami co do grania po premierze, oraz jednym zdaniem na maksymalnie 10 słów opisać swój wybór.
   Przykład: [zdjęcie wściekłego brata] "Bo może już się pożegnać z dostępem do komputera..."
   Zgłoszenia konkursowe bez opisu, z niezrozumiałym opisem, bądź ze zbyt długim opisem będą dyskwalifikowane.
   Zdjęcie nie może w żaden bezpośredni sposób przedstawiać zawartości gier Guild Wars 1, Guild Wars 2, lub firm ArenaNet, NCSoft. Można natomiast fotografować np własny cosplay.
   Autorem zdjęcia musi być uczestnik konkursu.
   Zarówno zdjęcie jak i opis nie mogą być wulgarne, obraźliwe, szokujące ani w żaden sposób naruszać powszechnej netykiety.
   Jedna osoba ma prawo zgłosić do konkursu tylko 1 post w newsie.
   W przypadku zgłoszenia więcej niż 1 posta, pod uwagę brany będzie tylko ostatni zgłoszony w temacie post danego uczestnika.
   Uczestnicy, którzy zgłoszą się do konkursu na forum, zostaną sprawdzeni w celu wykluczenia podwójnych kont na forum. W razie wykrycia takiego zdarzenia oba konta zostaną zdyskwalifikowane.
   Fundatorem nagród w konkursie jest firma CD Projekt.

  Nagrody
   Nagrodami w konkursie jest pięć egzemplarzy gry Guild Wars 1 wraz ze wszystkimi kampaniami i dodatkami (Wersja Trilogy) oraz mysz komputerowa Razer Deathadder Guild Wars Edition.
   Jury konkursu wybierze odpowiedzi, które ich zdaniem są najbardziej dowcipne, inteligentne, podstępne, ciekawe lub w inny sposób zasługujące na przyznanie klucza.
   Wybranych zostanie pięciu laureatów, z których każdy otrzyma swoją kopię gry, a jeden z nich, zdaniem jury najlepszy, dodatkowo - mysz.
   Wartość wygranych w konkursach jest zwolniona od podatku, jeżeli jednorazowo nie przekroczy kwoty 760 zł (art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o pdof).

  Postanowienia końcowe
   W konkursie uczestniczyć może każdy użytkownik forum guildwars.pl oraz guildwars2.pl, nie będący członkiem redakcji wortalu guildwars.pl lub guildwars2.pl.
   Napisanie posta w wątku konkursowym lub komentarza na naszym profilu Facebook jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.
   Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne ze zgodą na publikację zgłoszenia na stronie głównej wortalu.
   Redakcja wortalu guildwars.pl oraz guildwars2.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu.
   Interpretacja regulaminu w kwestiach spornych należy do organizatorów.


Komentarze (71)

Dodał(a): Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net