Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 10:16
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...jeden z najemników, Yuun mówi, że ostatnio, gdy majsterkował, zrobił coś na kształt wózka - deskę z 4 kółkami, na której można jeździć i balansować :)
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

W oczekiwaniu na premierę!

Event

18.08.2012

GuildWars.com
Nie możecie się już doczekać premiery Guild Wars 2, która odbędzie się 28 sierpnia? (dla właścicieli pre-purchase 25) Ekipa 'Live Team' z ArenaNet najwidoczniej również nie może, gdyż przygotowała dla nas specjalny event Wayfarer's Reverie mający przygotować nas na premierę Guild Wars 2! Będzie on trwał od 18 do 30 sierpnia.

Nowe przygody dodane w evencie zabiorą nas w podróż po najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych zakątkach Tyrii znanych nam z pierwszej odsłony serii. Oprócz tego z przeciwników będą wypadały specjalne przedmioty, które będzie można zamienić na słodycze, alkohol oraz party. Zaś nagrodą za ukończenie całego łańcucha questów jest jedna z Tormented Weapons (Udręczonych broni), smakowity kąsek dla ludzi chcących podbić sobie ilość punktów HoM!

Nowe questy możemy otrzymać od NPC w stolicy każdego z kontynentów - Lion's Arch (Lwie Wrota), Kaineng, Kamadan oraz Eye of the North (Oko północy).

Komentarze (47)

Dodał(a): Anakin

GuildWars.comTeenArena Net