Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 10:16
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...jeżeli używamy dwóch przedmiotów na skrócenie czasu odnowy/rzucania czaru, to gra sprawdza szanse po kolei na każdym z nich?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Ósme urodziny Guild Wars

nius

16.04.2013

guildwars.com


Z radością chcę wszystkich poinformować o nadchodzących obchodach ósmych już urodzin Guild Wars. Event potrwa od 22 kwietnia aż do 29 kwietnia, a podczas zabawy będzie można kolejny raz wziąć udział w zabawach w Klasztorze Shing Jea, wyścigach żuków czy zasmakować w słodkościach wypadających z zabijanych przez nas w tym czasie potworów. Również i w tym roku jest możliwość uzyskania nowego peta dla łowcy - Ogara Baltazara! Aby odblokować zwierzaczka wystarczy porozmawiać z NPC Ceira, Sworn to Fire w Embark Beach a następnie udać się do Menażerii Zaishen i już można podziwiać naszego płonącego milusińskiego.


Dodatkowo postacie które świętować będą osiem bądź więcej lat w Guild Wars otrzymają specjalną kartę, która pozwoli im odebrać wybrany przez siebie prezent urodzinowy z lat poprzednich. Aby otrzymać prezent wystarczy udać się do Xunlai Gift Givers w Lwich Wrotach, Kamadanie, Klasztorze Shing Jea bądź Świątyni Balthazara i dokonać wymiany na prezent.


Dodatkowe informacje znajdziecie, jak zwykle, na oficjalnej stronie gry.

Komentarze (9)

Dodał(a): Quise

GuildWars.comTeenArena Net