Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 18:35
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Galrath nie używa ciosu Galrath Slash, ponieważ to umiejętność do walki mieczem, a Galrath walczy toporem?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Jeff Strain zeznaje!

25.02.2006

www.guildwars.com


wa serwisy przeprowadziły wywiad z jednym z założycieli ArenaNet, a także osobie, która maczała palce w początkach World of Warcraft. Jeff Strain podróżując po Europie odpowiada na wiele ciekawych pytań.

Serwis GamesIndustry.biz - UK skupił się ze swoimi pytaniami głównie na technicznych aspektach Guild Wars. Można się np. dowiedzieć o sposobie w jaki gra dobiera najlepszy serwer, powodu zniesienia miesięcznej opłaty i tego skąd będą czerpać pieniądze na utrzymanie serwerów i całej sieci (przy czym nie są to tylko te "standardowe" odpowiedzi), pochodzenia technologii wykorzystywanej do przesyłania danych na linii klient-serwer, a także stanowiska odnośnie możliwości wydania Guild Wars na konsole. Wywiad inny niż dotychczasowe, mniej skupiający się na samej rozgrywce, ale ciekawy...nawet bardziej niż ostatnio prezentowane. ;)

Jeśli jednak chcielibyście poczytać więcej na temat Guild Wars: Factions, to serwis Total Video Games - UK może Wam w tym pomóc. Na pytania odpowiada ponownie Jeff Strain, ale tym razem więcej jest na temat balansu nowych postaci, powodów dodania Zabójcy (Assassin) jako nowej klasy i inspiracji wschodnią kulturą (Jeff Strain zaznacza, że każda kolejna kampania będzie czerpała z innych kultur, wyjaśniając powody, które za tym stoją). Wywiad, mimo że kilka pytań jest podobnych (lub takich samych) jak w powyższym, jest dość ciekawy. Nie ma tam może jakichś rewelacyjnych informacji, których byśmy jeszcze nie znali, niemniej można zapoznać się z różnymi ciekawostkami dotyczącymi poglądów ArenaNet na Guild Wars itp.

Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że w obydwu wywiadach można znaleźć wzmianki na temat kolejnej kampanii Guild Wars, która oficjalnie została już potwierdzona.

Zapraszam do czytania. :)


Komentarze (51)

Dodał(a): Draghmar

GuildWars.comTeenArena Net