Witamy! Jest wtorek 24.10.2017, godzina 00:40
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...na koniec ostatnich beta-testów GW, Gwen pojawiała się w losowych miejscach - wywoływała firestorm'y i wypowiadała zabawne kwestie?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Portal na nowym serwerze

07.03.2006


o cóż... Przenosiny na nowy serwer możemy uznać za zakończone niemal całkowitym sukcesem. Mówię niemal, bo admini poprzedniego serwera wykazali się lepszym refleksem ode mnie i nie mam backupu z dnia wczorajszego. Ale nie płaczcie - przed przenosinami (z powodu prozaicznego - nie wiedzieliśmy kiedy dokładnie kończy się okres abonamentowy) backup był robiony codziennie i zostały załadowane dane z dnia 05.03.06, z godziny 23:30. Słowem - z samego końca poniedziałku. Wczoraj nie udało mi się go zrobić, co miałem nadrobić dziś z samego rana, ale jak widać się nie udało. Ale cóż - nie poradzimy nic. Ze swojej swojej strony przepraszam - mea culpa.

Nowy serwer nie jest niczym innym jak lepszą wersją starego, jednakże za tę samą cenę (nie ma to jak kupony rabatowe) i został kupiony dzięki Wam, za co ekipa GuildWars.pl serdecznie Wam dziękuje. Jak wspomniał Sib we wczorajszym news'ie (którego tu nie ma z w.w. powodów. Zebraliśmy ok. 380 zł, które w całości zostały przeznaczone na działanie portalu.

Jeszcze raz wielkie dzięki od GuildWars.pl Team ;)

Komentarze (24)

Dodał(a): Yellow

GuildWars.comTeenArena Net