Witamy! Jest czwartek 19.10.2017, godzina 16:43
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Sorrow's Furnace zostało dodane do gry w ramach darmowego uaktualnienia we wrześniu 2005?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Z powrotem na nogach

29.03.2006


o więc tak...udało nam się stanąć z powrotem na nogach. Ale od początku - dla tych, którzy nie wiedzą, czemu nas tak długo nie było.

Otóż z dniem 23 marca, nasz poprzedni dostawca odciął nas od naszego konta, gdyż przeciążaliśmy jego serwer. Dał nam ściągnąć dane i zwrócił pieniądze. Jak tylko szybko się dało (czyli w poniedziałek) wykupiliśmy nowy hosting. Dane przerzucałem od poniedziałku (nie zrobiłem na raz, bo miałem dużo roboty w szkole i trochę problemów z nowym serwerem - pierwszy raz w życiu mam doczynienia z czymś, co stoi na Windows Serwer, a jak się okazuje nie wszystko w nim jest takie samo) i skończyłem przed paroma chwilami.

Ponieważ, to są w większości wasze pieniadzę, przybliżę wam troche to co teraz mamy.
Obecny serwer znajduje się w USA i należy do amerykańskiego dostawcy. Daje nam 1 GB miejsca na dysku, nielimitowany transfer (rzecz przedziwna) i kosztuje niecałe 200 zł za rok. Brzmi abstrakcyjnie - zobaczymy jak się będzie sprawdzało w praktyce. Na szczęście dają 45 dni testowych ;)


No. To skoro już zanudziłem was na śmierć, to pozostaje mi do powiedzenia tylko jedno - witamy z powrotem. :)


I jeszcze jedno - ślę ogromne podziękowania dla Tavera Devilseera, zwanego również Maroonedem, za to, iż pokazał mi dlaczego nie lubię Windowsów i pomógł w kilku problemach.


Komentarze (24)

Dodał(a): Yellow

GuildWars.comTeenArena Net