Witamy! Jest poniedzialek 23.10.2017, godzina 04:33
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kiedyś można było obstawiać wyniki Miesięcznych Turniejów przy pomocy Xunlai Tournament House?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Uaktualnienie z nowymi zadaniami

06.04.2006

www.guildwars.com


ojawiło się nowe uaktualnienie, a wraz z nim naprawiono błędy związane z zanikaniem dźwięku (w końcu coś słyszę :D), zmieniono nieznacznie ekran logowania, aby ułatwić wpisywanie i dodawanie kluczy. Poza tym dodano zadania.
Ostatnimi czasy na terenach Kryty pojawiły się osiedla Kruzicków i Luxonów. Teraz straż Lion's Arch ogłasza:

Uwaga obywatele Tyrii.

Od kiedy nasi południowi przyjaciele z Canthy, rozłożyli swoje siedziby, doszły do nas słuchy o aktach przemocy pomiędzy tymi zwaśnionymi frakcjami, na terenach North Kryta Province i Nebo Terrace.

Te społeczności są od dawna w stanie wrogości i wygląda na to, że ich wojna przyszła za nimi na nasze ziemie. Prosimy wszystkich obywateli Kryty o doniesienie nam wszelkich przestępstw, aktów przemocy lub okrucieństwa popełnianych przez członków obydwu frakcji. W między czasie Lionguard postara się znaleźć pokojowe rozwiązanie tego rozlewu krwi.

-Lionguard Neiro


W samym Lion's Arch, pojawiły się dwie nowe postacie. Każda z nich należy do jednej z frakcji i daje zadanie. Meika Ulrikare i Dalosa Ekarusa (bo tak się nazywają) można spotkać blisko wejścia do LA, zaraz obok schodów, na których Firstwatch Sergio sprzedaje umiejętności.
Poza tym są dwa dodatkowe zadania, w których trzeba opowiedzieć się po jednej ze stron. Jednak wpierw trzeba wykonać zadania od Meiki i Dalosa. Wtedy w obozowiskach poszczególnych frakcji będzie możliwości podjęcia się zadania.
Fabuły zadań zdradzać nie będę...powiem tylko, że nagrody są dość ciekawe jeśli patrzeć na wysiłek włożony w ich zdobycie. ;)

Komentarze (14)

Dodał(a): Draghmar

GuildWars.comTeenArena Net