Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 15:39
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...przed GW: Factions, Soul Reaping nie miał żadnych ograniczeń, a Minion Master mógł mieć nielimitowana ilość minionow?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Dzień Tengu!

22.04.2006

www.eu.guildwars.com


"Przyłączcie się do nas, podczas Eventu Premierowego Guild Wars Factions i weźcie udział w ekscytującym Dniu Tengu!.

Jak wiecie, osoby które zamówiły preorder, będą mogły wkorzyć na tereny Canthy na 24h przed pojawieniem się gry na półkach sklepowych. Podczas tej doby w Cancie będzie zorganizowany specjalny Event - Dzień Tengu - podczas którego gracze będą świętować rocznicę zawieszenia broni w Wojnie Tengu. Jednak nawet teraz nie wszędzie panuje pokój i harmonia - w tym dniu ma powrócić zły Naga.

Na terenie Canthy będziecie mogli wykonać serię zadań, oddając hołd Tengu, oraz pomóc odeprzeć atak złych sił. Jeżeli uda Ci się odnieść sukces, otrzymasz w nagrodę Naga Fangs
(Szpony Naga), które będzie można wymienić na unikatowe nagrody. Co jakiś czas(pewnie co 3 godziny, jak to miało miejsce podczas wcześniejszych Eventów) odwiedzajcie Shing Jea Monastery, gdzie będziecie mogli wymienić zdobyte Naga Fangs na Tengu Mask(Maskę Tengu). Maski te będą dopasowane(customized) do Twojej postaci i pojawią się tylko teraz, podczas tego Eventu, nie będzie można ich zdobyć później."

Do boju!Komentarze (47)

Dodał(a): Zhai

GuildWars.comTeenArena Net