Witamy! Jest czwartek 19.10.2017, godzina 05:18
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Guild Wars Nightfall jest jedyną częścią Guild Wars, która nie posiada filmu wprowadzającego?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Update 28 kwietnia

30.04.2006

www.eu.guildwars.com


ahbahzhen, Brat Mhenlo,

Nasze najgorsze obawy ziściły się. Plaga rozprzestrzenia się po Canthie w zastraszającym tempie. Nasi uzdrawiacze nie potrafią walczyć z zarazą, nawet dogłębne studia imperialnych archiwów, oraz rozmowy z duchami okazały sie bezcelowe.

Doprawdy, Mhenlo, jeszcze nigdy nie znałem mnicha z większym talentem leczniczym, a ze względu na swój młody wiek przemierzyłeś już kawałek świata. W normalnej okolicznościach nie śmiałbym Cię niepokoić, lecz teraz nie mam wyjścia - przybądź proszę i użycz nam swego talentu.

Proszę w imieniu wszystkich, których kochasz, pamiętaj także o Canth'ie: wspaniałej Wyspie Shing Jea, potężnym i spektakularnym Mieście Keineng, zapierającemu dech w piersiach Nefytowym Morzu, mroczemu pięknie Lasu Echovald, oraz o tych, którzy z dumą nazywali Cię przyjacielem przez wiele lat. Powracaj Bracie Mhenlo, potrzebujemy Cię.

Mistrz Togo
27 Suzhen, 1582


CANTHA CZEKA


Wspaniały kontynent Canthy jest dostępny dla wszystkich kont z aktywnym kluczem Guild Wars Factions. Nowe Canthańskie postacie mogą zostać stworzone z 6 podstawowych profesji, lub dwóch nowych - Zabójcy i Rytualisty.

Postaci GWF stworzone podczas Event'u Factions Preview mogą ponownie zostać użyte, jednak ich przedmioty, poziom i umiejętności zostana zresetowane.

Skille GWF mogą być użyte w PvP, a odblokować je można u Kapłana Balthazara[Priest of Balthazar].

Na kontach z GWF i GWP, gracze mogą podróżować pomiędzy Canthą i Tyrią. Pierwsza podróż musi odbyć sie w ramach zadania. Potem wystarczy kliknąć na ikonce statku na mapie świata.

Postaci z Factions winny szukać Guardsman Chienpo w Kaineng Center i wykonać zadanie "Chaos in Kryta".

Postacie Prophecies mogą podróżować do Canthy w ramach zadania "Mhenlo's Request", które oferuje Obserwator Sergio[Firstwatch Sergio] w Lion's Arch.

UAKTUALNIENIA


Zakończył sie Dzień Tengu.

Naprawiono błąd powstrzymujący bójki gildiowe, gdy w tym samym czasie walczyła gildia, lub inna gildiowa bójka miała miejsce. Nie ma ograniczeń co do liczby jednoczesnych bójek gildiowych.

Sprawdzono, czy wszystkie rzadkie i niezwykłe zbroje wypadające z potworów mają odpowiednie runy.

Wprowadzono nową komendę - /resign. Pozwala ona druzynie opuścić misję jako grupa. Wszyscy członkowie muszą wpisać "/resign".

Komentarze (14)

Dodał(a): Zhai

GuildWars.comTeenArena Net