Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 16:46
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Guild Wars jest jedyna grą MMO, w której osoba, z firmy tworzącej ją, kontaktuje się z graczami poprzez rozmowy w jednym z miast?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Większe uaktualnienie

14.07.2006

www.guildwars.com


ostaliśmy dziś uraczeni wyjątkowo wielkim uaktualnieniem. Wiele zmian może się nie spodobać (zbroja Knight's / Ascalon nie działa już globalnie; zlikwidowano 20-procentowe Rockmoldery), z pewnością jednak wprowadzą one do gry powiew świeżości :) W dodatku - w mniejszym czy większym stopniu - zostało zmodyfikowanych całkiem dużo umiejętności.W Shing Jea Monastery nie znajdziemy już Imperialnego Zaopatrzeniowca Kagno [Imperial Supplymaster Kagno] - to on dawał maski.
Dodano schowek na materiały. Aby dokupić tą opcję, należy udać się do Przedstawicieli Xunlai [Xunlai Representatives] w Shing Jea Monastery lub Kaineng Center. (Postacie PvP będą mogły korzystać ze schowka, gdy tylko któraś z postaci PvE na koncie go wykupi).
Dodano możliwość rozdzielania paczek przedmiotów. Trzymając klawisz Shift, przeciągamy danę paczkę na inne woolne miejsce w plecaku/schowku.
Zmodyfikowano algorytm, który powodował przesuwanie linii granicznej. Frakcja, która wedrze się na teren wroga, uzyska chwilowo "momentum bonus", który pomoże w dalszym przesunięciu granicy.
Dodano wsparcie dla EAX, gdy jakość dźwięku jest ustawiona na maksimum.
Zmodyfikowano mapę Burning Isle. Teraz w lawie stoją Lesser Flame Sentinel. Są oni wrażliwi na kondycje, nie leczą się podczas walki, a na dodatek powoli umierają w pierwszych 25 minutach meczu.
Uaktualniono Mesmerskie zbroje Courtly i Virtuoso. Teraz bonus +15 ochrony stosuje się tylko do danej części, a nie do całej zbroi. Bonus aktywuje się, gdy postać użyje skilla, a nie tylko czarów [spell].
Uaktualniono zbroje Wojownika - Ascalon i Knight's. Teraz redukcja obrażeń działa tylko na daną część zbroi. Redukcja obrażeń działa tylko na obrażenia fizyczne, dodatkowo zwiększono absorpcje z 2 do 3.
Uaktualniono tarcze, zbroje, oraz runy z redukcją obrażeń tak, aby bonus działał tylko na obrażenia fizyczne.
Zwiększono poziom ochrony we wszystkich unikalnych (zielone), promocyjnych (Coca Cola), kupionych (crafted), oraz kolekcjonerskich tarczach, więc teraz będą się one zachowywać jak normalne tarcze, gdy gracz nie spełnia wymagań dotyczacych poziomu atrybutu podanych w opisie przedmiotu.
Uaktualniono wszystkie Ascalońskie Łuki [Ascalon Bows], tak aby ich opis zawierał ich rodzaj.
Zwiększono bonusową penetrację w promocyjnych przedmiotach: Bonecrusher, Bear's Sloth, Rhino's Sloth, oraz Rhino's Charge.
Zwiększono warunkowy bonus energii w promocyjnych przedmiotach: Quicksilver, Unicorn's Wrath, Peacock's Wrath, oraz Luminescent Scepter.
Zwiększono warunkową redukcję obrażeń w promocyjnych przedmiotach: Bronze Guardian, Hog's Gluttony, Spiders Gluttony, oraz Serrated Shield.
Usunięto atrybuty increased attack rate i decreased damage z różdżek od kolekcjonera na zewnątrz Nolani Academy.
Zmniejszono szansę na skrócenie czasu odnowy skilla z 20% do 10% w Rockmolderach.
Poprawiono błędy i usprawniono następujące questy: The True King, A Monk's Mission, oraz A Second Profession.
Usprawniono wsparcie dla sprzętowej akceleracji dla niektórych słabych kart dźwiękowych.
Poprawion błąd, który niepoprawnie odtwarzał dźwięki skilli.
Poprawiono ścieżkowanie w strefie eksploracyjnej [explorable area] Sunjiang District i osadzie Imperial Sanctum.

Komentarze (89)

Dodał(a): Aldarond i jego mroczne alter-ego - Zhai

GuildWars.comTeenArena Net